Horo >> Horoskopai >> Straipsniai

Šuo pagal horoskopą: Skorpiono ženklo šunys

2011 02 03 autorius: Palmira Kelertienė, Palmiros žvaigždės

Jiems šeimininkas – vienvaldis viešpats, dėl kurio atsidavęs šunelis pasiryžęs bet kam gerklę perkąsti. Skorpiono ženklo šunų kūnai kietų raumenų ir sausi. Plaukas trumpas, o akys neretai krauju pasruvusios.

 

Dobermanas pinčeris

 

Veislė išvesta mokesčių rinkėjo iš Tiuringijos, jo vardu ir pavadinta. L. Dobermanno tikslas buvo išvesti ypač žiau­raus būdo šunis, saugančius žmogų ir jo turtą – kas XIX a. pab. dar nebuvo priimta: šunys tarnaudavo medžioklėse, gyvulių ganymui. Įdomu, kad mokesčiai astrologijoje taip pat siejami su Skorpiono ženklu. Ši veislė buvo ir vis dar plačiai naudojama policijos, muitinės ir gelbėjimo tarnybų veikloje. Dobermaną pinčerį deramai išauklėti ga­li tik skorpioniškų bruožų asmuo – griežtas, valingas.


Slugis

 

Tai arabų kurtas. Jo atvaizdas randamas faraonų kapavie­tėse. Mirusiųjų pasaulis, beje, taip pat siejamas su Skorpio­nu. Šis šuo nepaprastai vertintas arabų, buvo prilyginamas žirgui. Jį laikė vieninteliu tauriu tarp kitų šunų. Jis be galo greitos reakcijos – bet koks judantis objektas jam gali pažadinti persekiojimo instinktą. Geras sargas, nors sunkiai dresuojamas, agresyvus ir nemėgsta vaikų. Slugius gali auginti žmonės, turintys nedidelę alergiją gyvūnų kailiams – jie šeriasi nedaug, kailio priežiūra daug problemų nesukelia.


Greihaundas

 


Greihaundai yra kilę iš slugių ir turi buldogo kraujo. Šis šuo ko gero labiausiai nepasitiki svetimais. Dažnai būna agresyvūs, nemėgsta šiurkščių žaidimų ir vaikų. Iš pradžių su greihaundais buvo medžiojami elniai ir vilkai, o kai medžioklė su šiais šunimis Didžiojoje Britanijoje buvo uždrausta, jie veisiami šunų lentynėms: ilgos, galingos kojos ir gili krūtinės ląsta leidžia šiems kurtams būti greičiausiai šunimis pasaulyje ir išvystyti iki 72 km/h greitį. Beje, kadangi ši veislė turi didesnį kiekį raudonųjų kraujo kūnelių nei kiti šunys, jie neretai naudojami kaip kraujo donorai.

Pasidalink su draugais: Facebook Facebook Twitter Twitter

Rašyti komentarą

Įveskite kodą:

Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti