Dienos horoskopas

 • Avinas

  Gyvybinis potencialas sumažėjęs, todėl pasirinksite ramesnį poilsį ir veiklumą, vengsite avantiūrų ir aktyvumo. Sudėtingi santykiai su artimaisiais, galimi konfliktai šeimoje, rimti nesutarimai su mylimu asmeniu.

 • Jautis

  Ši diena tinka bet kokiems užsiėmimams, reikalaujantiems išradingumo ir atkaklumo. O jei darbai pareikalaus formalumų ir dokumentų tvarkymo – būkite atidūs. Palanki diena šeimos santykiams – šeimos nariai klausysis jūsų nuomonės, jums tikrai netruks dėmesio.

 • Dvyniai

  Susikaupkite ties savo norais ir klausyti savo intuicijos. Šiandien gausite nemažai patarimų, tačiau vargu, ar rasite tą, kuriuo reiktų sekti. Romantinės pramogos gali pakeisti jūsų gyvenimą ir priversti peržiūrėti savo įpročius.

 • Vėžys

  Palanki diena, pilna įdomių ir viliojančių reikalų. Jūsų išradingumas bus labai palankus – dėka jo susitvarkysite su užklupusiomis problemomis. Romantinių santykių vystymas priklauso tik nuo jūsų. Tačiau jūs dar turite laiko viską apgalvoti ir susiplanuoti.

 • Liūtas

  Nereikėtų varžyti savo norų ir poreikių – šiandien pasieksite daug gerų dalykų, jei nenustosite judėti link savo pergalės. Lengvai išspręsite praktiškus klausimus. Galimos romantinės pažintys, įspūdį padarys kito žmogaus dėmesys.

 • Mergelė

  Aukštas gyvybinis potencialas, ir nebus tikslo, kurio jūs šiandien negalėtumėt įveikti. Finansinė padėtis stabili, ir jums pavyks išvengti išlaidų. Palanki diena kelionėms ir aktyviam poilsiui. Patikimumas romantiniuose santykiuose gali būti pažeidžiamas.

 • Svarstyklės

  Ypatingo kantrumo, nuolaidžiavimo ir supratimo pareikalaus santykiai su giminaičiais. Jokiais būdais nerodykite kaprizų ir nekelkite aukštų reikalavimų šeimos nariams. Susilaikykite nuo renginių ir vietų, kur buriasi daug žmonių.

 • Skorpionas

  Jums teks padirbėti, kad pasiektumėte iškeltų tikslų. Bendravimas su draugais nudžiugins, nors daugiausiai laiko praleisite besiginčydami ir diskutuodami. Nepaisant įvairių reikalų, raskite laiko susitikti su mylimu žmogumi, skirkite dėmesio šeimos nariams.

 • Šaulys

  Skirkite daugiau dėmesio asmeniniam gyvenimui: čia galimos ryškios permainos ir jos tik į gerą. Tačiau atminkite, kad ir jums patiems teks nemažai padirbėti. Tvarkydami bet kokius reikalus, būkite pasirengę keisti savo planus.

 • Ožiaragis

  Nepriimkite skubotų sprendimų, net ir tuo atveju, jei atrodys, kad reikalai yra labai reikšmingi. Bet koks bendravimas bus susijęs su sunkumu, o ypač bus sunku tiems, kurie šią dieną turės susitarti su naujais partneriais.

 • Vandenis

  Labai sėkminga diena tiems, kas išvyksta arba planuoja kelionę. Finansinė padėtis nestabili, o idėjų įgyvendinimas reikalaus rimtų išlaidų. Gali lūžti buitinė technika ar kitas turtas. Jei jūsų romanas tik prasidėjo, gali ištikti krizė.

 • Žuvys

  Diena nebus turtinga įvykiais, tačiau galite pasidžiaugti, kad dauguma problemų išsispręs savaime, ir jums neteks panaudoti pastangų. Neprovokuokite pykčių su artimaisiais – veikiami emocijų rizikuojate pasakyti tai, dėl ko vėliau gailėsitės.