Horo >> Horoskopai >> Straipsniai

Jupiterio metai – jūsų sėkmės ciklas 3

2010 07 13 autorius: parengė Laura M., Jupiterimages nuotr.
Jupiterio metai – jūsų sėkmės ciklas

Ar šie metai bus sėkmingi? TAIP! Jupiterio planeta kasmet lemia sėkmę kiekvienam bent vienoje gyvenimo srityje.

Jei ir yra planeta, galinti pašnibždėti laimingą loterijos bilieto numerį, tai ta planeta – Jupiteris. Didžiausioji Saulės sistemos planeta valdo galimybes, laimingas progas, pasisekimą ir lemtingus atsitiktinumus. Žvaigždės nelemia įvykių, jos tik spinduliuoja energiją, valdančią mus, o įvykius jau kuriame mes patys.

Saulei prisireikia vienerių metų, kad pabuvotų kiekviename iš Zodiako ženklų. Jupiteris tokį ratą apsuka per 12 metų, kiekviename ženkle užtrukdamas po metus. Dėl to šios planetos įtaka jaučiama ir jūsų gimimo datoje, ji lemia kai kuriuos jūsų likimo vingius.

Tai reiškia, kad kas 12 metų – Avino metais – turite galimybę pasiekti savo sėkmės viršūnę, nes Jupiteris sugrįžta į tą vietą, kurioje buvo jūsų gimimo akimirką. Tai atsitinka, kai jums sukanka 12, 24, 36 ir t.t.

O apskritai Jupiteris tau neša sėkmę visada, kažkurioj srity – ir šią akimirką. Jums tereikia žinoti, kur bandyti savo laimę. Ši planeta anaiptol neragina sėdėti rankas sudėjus ir laukti, kol ant galvos užvirs sėkmė. Jupiteris – tai tobulas mokytojas, susijęs su aukštesniu išsilavinimu, filosofija ir tolimomis kelionėmis. Kad Jupiteris nepašykštėtų sėkmės, turite tyrinėti savo gyvenimo galimybes.

Kaip naudotis šiuo horoskopu?

Visa, ko tau reikia – tai žinoti savo tikslų amžių ir atidžiai perskaityti įžangą bei savo metų aprašymą. Sužinosite, ką jums siūlo Jupiteris nuo šiandien iki jūsų gimtadienio.
Per kiekvieną savo gimtadienį įžengiate į naujus Jupiterio metus, taigi šis gidas jums pasakys, ko laukti ir ateinančiais metais.

Kiekvieni jūsų gyvenimo metai turi savo ženklą, nepriklausomai nuo jūsų horoskopo ženklo. Jei, tarkim, esate Vėžys, tai neturi nieko bendro su čia aprašytais Vėžio metais, nebent jums sukako 27 arba 39.

Jei jums 24, 36, 48...

Prasidėjo Avino metai. Tai reiškia, kad savo sėkmę kuriate savo jėgom

Kai prasideda Avino metai, sėkmę neša kiekvienas žingsnis, žengtas dėl savęs. Seksis viskas, ko imsitės savo labui. Trokštate naujo darbo? Siekiate paaukštinimo? Ketinate laikyti egzaminą (Jupiteriui patinka mokslas!) ar leistis į kelionę? Tam dabar – patys sėkmingiausi metai.
Jei iki šiol tinginiavote ir leidote gyvenimui plaukti pasroviui, dabar – pats laikas nubraukti dulkes nuo ambicijų ir suaktyvėti. Pamirškite, ko iš jūsų tikisi artimieji ir aplinkiniai. Svarbiausia – ko norite jūs. Turite visus metus kad pasiektumėte savo tikslą. Daugiau drąsos! Judėkite pirmyn. Jei nuleisite rankas, vėliau norint įgyvendinti savo svajones teks laukti 12 metų, kol dangaus kūnai vėl bus palankūs jums. Nežinote, ko norite? Tai sutelkite visą energiją tam, kad sužinotumėte. Užbaikite šį sakinį: „Jei visas pasaulis manimi tikėtų ir mane palaikytų, aš...“. O dabar imkitės tai įgyvendinti!

Jei jums 25, 37, 49...

Tauro metai. Tai reiškia, kad metai palankūs jūsų kūnui ir banko sąskaitai

Tauras valdo nuosavybę, o šiai sričiai priklauso du labai svarbūs dalykai – mūsų kūnas ir santaupos. Taigi Tauro metais jūsų sėkmė sietina su fiziniais malonumais – seksu ir sportu, taip pat su augančia sąskaita banke.

Tauras – stabilus ženklas. Ateinantys 12 metų konsoliduos tai, ką sukaupsite per šiuos metus. Metai palankūs susitupėjimui – tiek asmeniniuose santykiuose, tiek darbe, tiek kūryboje. Seksis viskas, ko atkakliai sieksite.

Puikus metas siekti paaukštinimo, planuoti biudžetą ir didinti jį ar galiausiai baigti mokėti paskolą automobiliui. Šiemet turėtų sektis laikytis dietos, reguliariai sportuoti, jei norite – net pasiekti puikių rezultatų kurioj nors sporto šakoj.

Jei jums 26, 38, 50...

Prasidėjo Dvynių metai. Tai reiškia, kad jums suteikta kalbos dovana

Jei Ministru Pirmininku šiemet ir netapsite, tai bent jau jaustis panašiai tikrai galite. Tai intelektualus ženklas, sėkmė lydės jei ketinate laikyti egzaminus ar sublizgėti bendravime. Jei jūsų darbas susijęs su žodine komunikacija (pardavimai, reklama, žiniasklaida), profesine prasme prasidėjo nepaprastai sėkmingi metai.

Pagalvokite ko kieno nors norėtumėte paprašyti? Kam ir ką jau seniai norėjote pasakyti, bet vis nesiryždavote? Šiemet galite bet ką įkalbėti bet kam. Prisiminkite, ką seniai norėjote pasakyti tik vis prikąsdavote liežuvį? Dabar – pats metas rėžti tiesą į akis. Beje, Jupiteris dabar taip pat globoja jūsų žinių troškimą ir mokymąsi.

Jei jums 27, 39, 51...

Prasidėjo Vėžio metai. Tai reiškia sėkmę namuose

Namai yra ta vieta, kur atrasite savo laimę Vėžio metais. Dabar – pats palankiausias metas pirkti nekilnojamąjį turtą, ar bent jau susitvarkyti savo kambarį taip, kaip visada svajojote. Tobulėsite savo mintimis ir siela. Seksis bet koks geros valios darbas – nuo katės auginimo iki ligonių slaugos. Jei dirbate darbą, susijusį su globa, laukia profesinė sėkmė.

Jei šiemet nesirengiate įsigyti būsto, tai bent jau pradėkite realiai planuoti, ženkite pirmuosius žingsnius ta linkme. Kiek reikia sutaupyti? Kokį būstą galite sau leisti? Taip pat palankus metas išsinuomoti patalpas, keisti interjerą. Pamąstykite apie namus, į kuriuos norėtumėte grįžti.

Jei jums – 28, 40, 52...

Prasidėjo Liūto metai, pats laikas sublizgėti!

Liūtas – saviraiškos ženklas. Geriausiu atveju spinduliuosite kūrybingumu ir išradingumu, blogiausiu – dirbtinai pasipūsite. Jei jums – 28 ar 40, itin palankus metas pradėti kūdikiui, iš esmės pakeisti savo įvaizdį. Keturiasdešimtmečiai greičiausiai darbe šoktelės per kelias karjeros pakopas. Liūtas – taip pat ir malonumų bei žaidimų globėjas, taigi galite jaustis tiesiog pakiliai ir laimingai. Tačiau tai taip pat ir mobilus ženklas, tad galite visai netikėtai pakeisti gyvenimo būdą, susikurti naują, patogesnį stilių.

Palankus metas imtis bet kokios kūrybinės veiklos. Jei seniai svajojote pradėti tapyti, imkitės įgyvendinti savo svajonę. Tačiau kūrybą galima suvokti ir kur kas plačiau nei akvarelės liejimą. Jei seniai ketinai pažvelgti į savo darbą kitu kampu, dabar – pats metas sublizgėti nauju amplua. Taip pat labai palankūs metai naujoms pažintims ir aistrai, taigi nepraleiskite progos. Darykite viską, kas jums atrodo smagu.

Jei jums – 29, 41, 53...

Prasidėjo Mergelės metai, atsiveria galimybės prasimušti darbe

Darbas – dominuojanti Mergelės metų tema. Pats laikas pajusti malonumą ir įsigilinti į kai kuriuos profesinius niuansus, kuriuos anksčiau užgoždavo rutina – pamatysite, kad darbas taip pat gali teikti nepaprastą malonumą. Šie metai gali pasirodyti kiek ramesni už praėjusiuosius (ypač jei jums – 29, t.y. pasiekėte kitą astrologinę kulminaciją, kai į jūsų ženklą sugrįžo Saturnas, lėmęs augimą ir tobulėjimą), tačiau Jupiteris žada sėkmę tiesiog prie jūsų darbo stalo arba sveikatos srityje. Šiemet jums sėkmę neš rutina – tiek darbe, tiek kasdienybėje, kai pagaliau pavyks kasdien suvalgyti rekomenduojamas 5 porcijas šviežių vaisių ir daržovių ar atsikelti rytais pusvalandžiu anksčiau.

Seniai ketinote laikytis dietos? Valgyti daugiau daržovių? Pradėti lankyti sporto klubą? Jupiteris garantuoja, kad šie reikalai klosis sklandžiai. Svajojate palypėti karjeros laiptais ar pakeisti darbą? Tam taip pat labai tinkamas metas.

Jei jums 18, 30, 42, 54...

Prasidėjo Svarstyklių metai. Jie reiškia sėkmę meilėje

Jei jums 18, pagaliau atėjo metas pereiti nuo paaugliškų romanų prie tikrosios meilės, o jei jums 30 ir nesate susituokęs, greičiausiai pasiekėte jausmų krizę. Taigi nieko nuostabaus, kad šiuos metus valdo Svarstyklių žvaigždynas, globojantis romantiškus jausmus. Jupiteris jums lemia nepaprastą sėkmę meilės reikaluose, tačiau neverta pamiršti Svarstyklių principo: visur turi būti pusiausvyra. Bet kokia draugystė – ar su mylimuoju, ar su geriausia drauge – bus sėkminga tik tada, kai ji bus abipusė. Todėl prieš pasineriant į jausmų verpetą įsitikinkite, kad neriate drauge.

Jei planuojate vedybas, šie metai tam skirti! Piršlybos pavyks, o mažos gudrybės jas paskatinti bus partnerio sutiktos palankiai ir teigiamai.

Jei jums 19, 31, 43, 55...

Prasidėjo Skorpiono metai, seksis lovos ir piniginiai reikalai

Kaip ir opozicinis ženklas, Tauras, Skorpiono ženklas, valdo seksą ir pinigus. Jei Svarstyklių metais įsimylėjai, Skorpiono metai į paviršių iškels tokius slidžius dalykus, kaip, antai, kiek išleidžiate pinigų, arba kiek ir kokio sekso jums reikia. Jupiteris sako, kad būsite laimės kūdikis, jei šiuos giluminius dalykus pavyks sutvarkyti Skorpiono metais.

Nesvarbu, ar tai susiję su litais, ar su sueities poza, Skorpionas valdo troškimus. Be to, jis yra susijęs su svetimais pinigais, taigi jei ketinate eiti į banką paskolos, greičiausiai nesunkiai pavyks tuos pinigus gauti. Tik atsargiai: svetimi pinigai gali tapti ne tik sėkme, bet ir Skorpiono nuodais.

Jei jums 20, 32, 44, 56...

Prasidėjo Šaulio metai, lemiantys sėkmę svetur

Jupiteris Šaulio žvaigždyne – ženklo ir planetos harmonija, lydėsianti ateinančius 12 mėnesių. Šaulio metai paprastai būna smagūs, veržlūs, pozityvūs ir labai sėkmingi. Pats metas plėsti akiratį: keliauti, gilinti savo žinias, siekti išsilavinimo. Tiesa, šiais metais padidėja rizika... persivalgyti. Taigi reguliariai sverkitės. Tai ypač palankūs metai Šaulio globojamų profesijų atstovams – žmonėms, kurių darbas susijęs su kelionėmis, ugdymu ir leidyba.

Pagalvokite apie intelektualinį peną. Šaulio metais galite aplankyti šventąsias vietas, įstoti mokytis į universitetą ir apsispręsti dirbti pedagoginį darbą. Tai kartu ir su sportu susijęs ženklas, todėl labai pravartu imtis sporto, sujungiančio mankštą ir kūnui, ir sielai, pvz., jogos ar tai či. Jei jau studijuojate, mokslo reikalai klosis kaip iš pypkės. Šaulio ženklas glaudžiai susijęs su arkliais, tad neatsitiktinai daugelis žmonių pastebėjo, kad šiais metais hipodromuose pavyksta išlošti itin dideles sumas.
Tik niekam apie tai neprasitarkite!

Jei jums 21, 33, 45, 57...

Prasidėjo Ožiaragio metai, lemiantys potraukį karjerai

Neatsitiktinai visiškai suaugusiais imame jaustis tik sulaukę 21-erių. Taip yra todėl, kad būtent sulaukę 21-erių mes pasiekiame astrologinį tarpsnį, skirtą atsakomybei ir profesinei sėkmei, kurios vėl pasiekti galima nebent sulaukus 36. Kartais kelionė iki tikslo gali būti labai sunki ir varginanti, tačiau žvaigždės bus palankios tik tuo atveju, jei sugebėsite įveikti sunkumus ir susikoncentruosi į galutinį rezultatą.

Pagalvokite apie savo karjerą. Jei jums – 21, pati pradžia. Ką pasirinkti? Nuo ko pradėti? Jei jums – 33, paprastai tai laikas, kai galima prisiimti daugiau atsakomybės. Jei pasirinksite tikrai patinkantį darbą ir gyvenimo būdą, jums pavyks pelnyti kolegų ir artimųjų pagarbą. Ožiaragio metais palanku imtis ryžtingų veiksmų ir padirbėti iš širdies.

Jei jums – 22, 34, 46, 58...

Prasidėjo Vandenio metai, kuriais sėkmę prišauks draugai

Vandenis į pirmą vietą iškelia individualumą. Kuo ekscentriškiau ir rėksmingiau šiemet elgsitės, tuo greičiau sulauksite sėkmės. Beje, ypač svarbi jūsų gyvenimo dalis – draugai, jie gali lemti sėkmę, suteikti daugybę progų. Jūsų artimųjų ratas šiemet jums svarbus kaip niekada.

Susikoncentruokite į savo draugystes. Pasirinkite pačius artimiausius draugus, atsiribokite nuo nereikalingų žmonių. Metas užmegzti naujas naudingas pažintis darbe. Dažniau klauskite draugų patarimų svarbiais gyvenimo klausimais ir širdies reikaluose. Suplanuokite su savo draugais atostogas, aplankykite giminaičius.

Jei jums – 23, 35, 47, 59...

Prasidėjo Žuvų metai, lemiantys vilčių ir svajonių išsipildymą

Šie metai – tai judėjimas į save, pasiruošimas maksimaliai į išorę orientuotiems kitiems metams. Tai nereiškia, kad metai nėra tokie sėkmingi, tik labiau tikėtina, kad šįkart sėkmė bus kur kas subtilesnė ir tylesnė. Šie metai gali pasiūlyti kiek pakeisti ar pakoreguoti savo gyvenimo kryptį. Žuvų globojamų profesijų atstovams – menininkams, muzikantams, kūrybiniams darbuotojams – metai atneš daugybę naujų idėjų, sėkmingų permainų.

Tai – puikus metas atsikratyti savo gyvenime visko, ko jums nelabai reikia, kas apsunkina jus ir neleidžia progresuoti. Sustiprinkite savo siekius, peržvelkite viltis ir svajones. Suformuluokite, ko būtent trokštate, norite, kartkartėmis suteikite sau malonumą tiesiog pasvajoti.
 

Pasidalink su draugais: Facebook Facebook Twitter Twitter

Rašyti komentarą

Įveskite kodą:

Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti
N.19
28m.(Liuto m.)- Atitinka... Saviraiska ir kurybiskumas verzte verziasi... :-)) ;-)
Mirjam
na na...iki siol man viskas tik pakalnèn ritosi :( paziuresim,kas nutiks rugpjuti:D
ZILVINAS
geras paveiksliukas

Daugiau komentarų