Dienos horoskopas

 • Avinas

  Sunkiai sutarsite su mylimu žmogumi, be to, jūs nebūsite linkę bendrauti apie savo problemas ir pretenzijas. Slėpsite savo tikrus jausmus, nerodysite tikrų emocijų. Tai tik blogins situaciją ir kartu jūsų nuotaiką – sugadins santykių harmoniją.

 • Jautis

  Nepasiduokite provokacijoms, neleiskite įtakingiems žmonėms manipuliuoti jumis. Priimkite sprendimus patys ir patys juos įgyvendinkite. Susilaikykite nuo kelionių, nes toli nuo namų laukia nemalonūs nuotykiai.

 • Dvyniai

  Stambūs pirkiniai bus sėkmingi, galite gauti brangių dovanų. Tačiau santykiai su artimaisiais bus įtempti: jūs neieškosite kompromisų, be to, iš aplinkinių reikalausite, kad jie jums nuolaidžiautų. Aktyvus poilsis praskaidrins jūsų nuotaiką.

 • Vėžys

  Vyrauja prieštaringos tendencijos. Venkite bet kokių neplanuotų išlaidų, nors šiomis dienomis palanku pirkti dovanas, tik nereikėtų savęs lepinti dovanomis. Kai kurie mylimo žmogaus veiksmai jums pasirodys keisti, o pasisakymai – įžeidžiantys.

 • Liūtas

  Galimi finansiniai sunkumai, tad susilaikykite nuo pirkinių. Šeimyniniai santykiai harmoningi, netruks šilumos ir rūpesčių. Aplankykite savo giminaičius, suteikite jiems pagalbą. Tiesa, romantiniuose santykiuose pozityvios tendencijos bus labai silpnos.

 • Mergelė

  Sunkiai vertinsite atsivėrusias galimybes: gauti pasiūlymai atrodys viliojantys, nors iš tikrųjų verta dėl jų suabejoti. Giminaičiams netruks jūsų dėmesio, o mylimas žmogaus apgaubs jus rūpesčiu. Neslėpkite savo jausmų – atvirumas tik sustiprins santykius.

 • Svarstyklės

  Finansiniai reikalai gali pradžiuginti. Savaitgalius bus pilnas romantinių išgyvenimų, įdomių susitikimų ir daug žadančių prisipažinimų. Naujos pramogos leis pamiršti apie buities reikalus, tačiau vargu, ar tai teigiamai įvertins šeimos nariai.

 • Skorpionas

  Susilaikykite nuo ilgalaikių kelionių, skirkite daugiau dėmesio šeimos nariams, mylimam žmogui, draugams. Sugebėsite pakelti nuotaiką aplinkiniams ir visur dalinsite tik džiaugsmą ir linksmybes.

 • Šaulys

  Lengvas ir malonus laikas, jei nelauksite, kad kas nors jus nudžiugins ir pralinksmins – patys imkitės iniciatyvos. Kai koks jūsų elgesys gali šokiruoti aplinkinius. Gyvybinis potencialas aukštas, tad daugiau laiko skirkite aktyviam poilsiui.

 • Ožiaragis

  Sudėtingas laikas bendravimui: būsite linkę į kompromisus, tačiau tai nereiškia, kad pašnekovai gilinsis į jūsų sakomas tiesas. Nors ir savaitgalis, tačiau labai geras laikas darbui – pagalvokite, kaip galite išspręsti profesines problemas.

 • Vandenis

  Stiprios pozityvios tendencijos, netruks įdomių ir malonių siurprizų. Finansinė padėtis pagerės. Netruks įvairiausių pramogų, juolab, kad ir patys būsite linkę gerai pasilinksminti. Nauji įspūdžiai bus malonūs, o ir aplinkiniai mielai dalinsis jais su jumis kartu.

 • Žuvys

  Pasinaudokite palankiu momentu ir pradėkite savo gyvenime kažką naujo – gausite stiprių emocijų ir naudingą patirtį. Tai originalių ir produktyvių dalykų pradžia. Džiugins bendravimas su giminaičiais, laukia daug netikėtumų, taip pat malonių siurprizų.