Horo >> Horoskopai >> Straipsniai

Gėlė-talismanas. Atraskite savąją!

2011 05 05 autorius: Eli.lt
Gėlė-talismanas. Atraskite savąją!

Kokia gėlė jums neša sėkmę? Tai priklauso nuo dienos, kurią gimėte. Skliausteliuose nurodyti skaičiai – tai mėnesio dienos. Suraskite savąją!

Saulėgrąža (1, 10, 19, 28)

Žmones, kurių talismanas – saulėgrąža, aplinkiniai vertina už įgimtą autoritetą ir asmenybės tvirtumą. Jie – nepakartojami ir nepakeičiami. Net ir situacijose, kurios atrodo be išeities, žaibiškai randa tinkamiausią sprendimą. Jų talentai įvairialypiai, tačiau dažniausiai juos realizuoti pasiseka tik brandžiame amžiuje, nes jaunystėje šie žmonės linkę pramogauti ir išbarstyti save. Tam, kad lydėtų sėkmė, saulėgrąžos turėtų veikti sąžiningai, pasikliaudami savo širdies balsu. Jie ne patys geriausi intrigantai, tad įsitraukę į nešvarius žaidimus gali tik prisivirti košės. Saulėgrąžos gyvenimas paprastai būna kupinas pritekliaus ir gerovės – jei tik patys ko nors nesugadina.

Bijūnas (2, 11, 20, 29)

Tai ištikimi, pastovūs ir atkaklūs žmonės. Tiesa, neretai aplinkiniams jie atrodo tikri užsispyrėliai. Bet tai iš jų neatima „naminio“, kamerinio žavesio. Labai svarbus vaidmuo jų gyvenime tenka išrinktajam arba išrinktajai. Tam, kad pasiektų savo tikslų, šie žmonės turėtų vadovautis savo intuicija, į pagalbą pasitelkti psichologinius įgūdžius, kurie padės geriau suprasti aplinkinius ir labiau pasitikėti savimi bendraujant.

Kvapusis pelėžirnis (3, 12, 21, 30)

Kvapusis pelėžirnis – bendrauti mėgstančių, smalsių ir lengvai atrandančių savo pomėgių sritį žmonių talismanas. Šie žmonės diplomatiški, veiklūs, nemėgsta paklusti kitų sukurtoms taisyklėms, nesileis įspraudžiami į rėmus ar kad jiems būtų keliamos sąlygos. Jie su visais greitai randa bendrą kalbą, nepuola į neviltį ir ilgam nesigilina į kokią vieną problemą. Jiems rekomenduojama vengti azarto ir paviršutiniškumo. Taip pat šie žmonės turėtų nuolat ugdyti savo loginį mąstymą bei daugiau juo naudotis gyvenime.

Rugiagėlė (4, 13, 22, 31)

Ši gėlelė – patikimų, tiesių ir atvirų žmonių talismanas. Jie vaišingi, ištikimi meilėje, vertina draugystę, stengiasi kuo geriau susitvarkyti gyvenimą. Vengia abejotinų eksperimentų, kurie keltų grėsmę jų autoritetui ar jiems priimtinoms normoms. Aplinkiniai neretai juos laiko keistuoliais donkichotais. Rugiagėlėms vertėtų išmokti drąsiau išsivaduoti iš savo ribotumo ir atsiminti, kad metodai, kuriais jie siekia akimirkos šlovės, ne visada tinka didiems darbams.

Lelija (5, 14, 23)

Žmonės, kurių talismanas – lelija, paprastai būna subtilūs romantikai. Jiems patinka stilingas gyvenimas ir aštrūs pojūčiai. Tačiau tuo pačiu vengia rizikos, greitai įsižeidžia. Jiems reikėtų dažniau parodyti savo kuklumą, santūrumą, nes nenustygdami vietoje jie lengvai pameta kelią ir gali tapti aplinkybių įkaitais.

Raudonoji aguona (6, 15, 24)

Aguona – žmonių, gebančių lengvai atspėti aplinkinių mintis, subtiliai reaguoti į jų jausmus, gėlė. Aguonos dienomis gimę žmonės – altruistai. Jie dažnai įsivaizduoja žmones esant geresnius nei šie yra iš tikrųjų, o pagaliau praregėję nusivilia. Aguonos neretai naudojasi savo gebėjimais numatyti keletą ėjimų į priekį ir psichologine įtaiga nukreipdami kitus žmones į jų „doros kelią“. Siekdami sėkmės jie turėtų vengti bereikalingo blaškymosi ir nelogiškų poelgių. Jų gyvenime šių dalykų apstu, bet tai dar nereiškia, kad reikia jų skaičių padauginti.

Orchidėja (7, 16, 25)

Tai jautrūs, geraširdžiai žmonės, suvokiantys grožį ir vertinantys harmoniją. Jie mėgsta nuotykius ir keliones, domisi kitų tautų kultūra, menu. Jie nenuilsdami ieško peno savo sielai, lankosi įvairiuose kultūriniuose renginiuose. Tiesa, jaukus šeimos židinys, elegantiški rūbai jų vertybių skalėje – taip pat ne paskutinėje vietoje. Šiems žmonėms pravartu išmokti bet kokiomis aplinkybėmis išsaugoti optimizmą ir į daugelį gyvenimo reiškinių žiūrėti šiek tiek paprasčiau.

Saulutė (8, 17, 26)

Tai sąžiningi, ryžtingi, kuklūs, kai kada – nekantrūs žmonės. Užsidegę kokia nors idėja jie nepailsdami prie jos plušės kol įgyvendins savo užmojus. Jiems labai svarbu materialinis stabilumas. Darbo reikalus tvarko greitai ir gerai. Šių žmonių bičiulių ratas nebūna labai platus. Tačiau jei neleis sau neatsargių frazių ir atkakliai dirbs žinodami savo tikslą – ilgainiui pasieks visko, ko trokšta.

Rožė (9, 18, 27)

Tai romantikai iš prigimties. Jie narsūs, kilnūs, linkę gyventi ne savo pačių, o išskirtinai visuomeninį gyvenimą. Kelia sau aukštus tikslus pačiose įvairiausiose gyvenimo srityse. Jie nelinkę klausyti kitų, veikia beatodairiškai – bet užtai pasiekia ko nori. Sumaniai mokosi iš savo pačių nesėkmių, tad su metais tampa stipriomis asmenybėmis. Dėl mylimo žmogaus jie pasirengę padaryti viską. Šiems žmonėms svarbu suvokti, kad vis dėlto yra ir neįmanomų dalykų, o kartais užmojai pasirodo besą pernelyg platūs – net ir jiems egzistuoja tam tikros ribos.
 

Pasidalink su draugais: Facebook Facebook Twitter Twitter

Rašyti komentarą

Įveskite kodą:

Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti