Horo >> Horoskopai >> Straipsniai

Astrologija interjere. Žemės stichija

2012 10 01 autorius: Horo.lt
Astrologija interjere. Žemės stichija

Žemės stichija suteikia tokias savybes, kaip praktiškumas, minčių aiškumas, rezultatų siekimas, patikimumas, konservatyvumas, ištikimybė, o taip pat ir atsparumas stresui. Šie charakterio bruožai būdingi Jaučiams, Mergelėms ir Ožiaragiams. Jei jūs norite savyje prižadinti Žemės šauksmą, pasinaudokite aplinka ir formuokite interjerą pagal šios astrologinės stichijos elementus.

Pagrindinė taisyklė – kruopštumas ir funkcionalumas. Žemei nepatinka lengvumas ir paviršutiniškumas. Prieš statant baldus, rekomenduojama atlikti kapitalinį remontą. Jo metu naudokite tik kokybiškas ir patikimas medžiagas. Baldai turi būti stiprūs, neturintys trūkumų, gali būti ir grėmėzdiši, neaukšti, tikslių formų. Nerekomenduojama dažnai perstatinėti baldus, kadangi tai suteikia nestabilumo kambario atmosferai. Todėl iš pat pradžių pagalvokite apie visas interjero detales.

Interjeras yra sutvarkytas pagal Žemės stichija ir tuomet, jei jis bus ne tik patogus, bet ir daugiafunkcinis. Todėl jums būtini baldai-transformeriai. Tai gali būti ir sofos-lovos, išskleidžiami foteliai arba sudedamieji stalai. Praktiškumą pabrėš daug įvairiausio dydžio lentynų, įmontuojamųjų spintų, įvairūs podiumai ir antresoliai. Pageidaujama, kad visos šios patalpos būtų užpildytos. Nes tai garantuoja vidinę ramybę ir suteikia patikimumo, pasitikėjimo dėl rytdienos.

Žemė atsako už aplinkos struktūrą, sutvarko aplinką ir palaiko tvarką. Nereikėtų naudoti asimetriškų paveikslėlių tvarkant kambarius. Žemės stichijos interjerui būtina apibrėžti visas gyvenamąsias zonas: svetainė, miegamasis, virtuvė, vaikų kambarys. Kiekviena zona turi savo funkcijas, o funkcijų maišymasis nerekomenduojamas, kadangi taip pažeidžiama tvarka ir tai sukelia diskomfortą žmonėms, gyvenantiems būste.

Žemės stichijos žmonės yra jautrūs pojūčiams. Todėl stenkitės atiduoti duoklę minkštiems baldams ir dekoratyvinei tekstilei. Sofos turi būti pakankamai minkštos, o užtiesalai – malonūs lietimui. Kilimai arba gyvūnų kailiai ant grindų leis jums vaikščioti basiems. Tokio varianto alternatyva – šildomos grindys.
Subalansuota spalvų gama sukuria komforto įvaizdį. Renkantis tapetus ir dekoratyvinius elementus daugiau dėmesio skirkite ramioms spalvoms: nuo šviesiai rudos iki tamsios šokoladinės. Taip pat galite naudoti pilką ar terakotinę spalvas.

Formuojant kambario dekorą naudokite kuo daugiau augalų ir gėlių. Jos simbolizuoja ir stiprina palankią Žemės stichijos įtaką. Interjero papuošimai gali būti keramika, kalnų akmuo, krištolas.

Jautis kaip niekas kitas yra prisirišęs prie žemės. Jums nereikėtų kreiptis į dizainerius. Geriausiai daryti viską savarankiškai, neskubant, savo rankomis iš turimų medžiagų. Svarbiausia vieta bute galėtų būti svetainė. Jaučiams patinka mėgautis komfortu, todėl rekomenduojamas židinys – tikras arba stilizuotas. Minkštas kilimas ir pūkuotas užklotas suteiks jaukumo ir šilumos namams.

Mergelės – ženklas, kuris visų pirma vertina švarą ir tvarką. Tvarkant būstą į tai reikėtų atkreipti daugiau dėmesio. Interjeras turėtų būti ypač funkcionalus, patogus ir gerai suplanuotas. Viskas turi lengvinti kasdieninį gyvenimą. Todėl pasirinkite tokius baldus, interjero ir dekoratyvinius elementus, kuriuos būtų lengva prižiūrėti. Jums tikrai patiks sveikas gyvenimo būdas ir natūralumas, todėl daugiau dėmesio skirkite natūralioms medžiagoms.

Ožiaragiams nereikėtų pamiršti apie antikvariatą formuojant interjerą. Saturnas – planeta, kuri turi įtakos jūsų ženklui. Brangus senovinis daiktas suteiks jums daugiau autoriteto ir įtakos. Pasirūpinkite vieta, kur jūs jaustumėte ypatingą komfortą: tarkim, darbo kabinete su kruopščiai atrinkta biblioteka. Kabinetą galima papuošti gėlėmis su maloniu jums kvapu.
 

Pasidalink su draugais: Facebook Facebook Twitter Twitter

Rašyti komentarą

Įveskite kodą:

Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti