Horo >> Horoskopai >> Straipsniai

Penktadienis, 13, pagal Zodiaką 1

2011 05 13 autorius: Horo.lt
Penktadienis, 13, pagal Zodiaką

Penktadienis, 13 – įsikalbėta, ar iš tiesų aktuali grėsmė? Daugeliu atvejų viską lemia tai, kuo tikite. O požiūrį į prietarus apsprendžia ir jūsų Zodiako ženklas. Tad kaip penktadienį, 13, išgyvena skirtingi ženklai?

Avinas. Bijoti penktadienio, 13 dienos? Kokia kvailystė! Tai būtų tas pats, kas bijoti baubo ir dėl to užmigti tik prie spingsinčios naktinės lempos! Tokia – viešoji Avino pozicija. Jis gali netgi surengti patį šauniausią vakarėlį draugams šios išskirtinės dienos proga. Esą tam, kad įrodytų, jog jis tikrai netiki prietarais. Bet jei įsigilintumėte į Avino veiksmus, nesunkiai pastebėtumėte: vakarėlį jis surengė kaip tik todėl, kad nereikėtų tą dieną vykti į kitą miestą aplankyti tolimų giminaičių... Lygiai taip pat apdairiai jis užmiega išjungęs lentelę, bet džiaugdamasis, kad jo muzikinio centro laikrodis apšviečia kambarį ne ką prasčiau.

Jautis. Žemiškas ir racionalus jautis kur kas labiau išsigąs iš pat ryto papylęs druską (ir ženklas nekoks, ir druskos gaila) nei pasiduos visuotiniam pamišimui dėl datos kalendoriaus lapelyje. Tad geriau jo nė neklauskite, kaip jis atsispiria grėsmingai tryliktojo penktadienio baimei – jis tiesiog nesuvokia, kodėl turėtų bijoti.

Dvyniai. Šiandien penktadienis, 13? Dvyniai nepraleis progos to priminti. Ne todėl, kad patys virpintų kinkas. O todėl, kad kiekviena bent šiek tiek išskirtinė data – tai proga užmegzti lengvą pokalbį. Juk Dvyniai dievina bendravimą! O jei vis dėlto pašnekovas pasitaikė neįdomus ar nesileidžia su jais į kalbas – nieko nepadarysi, juk penktadienis, 13!

Vėžys. Taip, jis nerimauja. Bet nemėgsta kalbėti apie savo jausmus ir emocijas viešai, tad savo elgesiu tikrai neparodys, kad ši diena jam kuo nors išskirtinė. Tik tyliai, ramiai nustums į šalį reikšmingesnio projekto pradžią, atsisakys tolimos išvykos motyvuodamas, kad turi kitų reikalų. Vakarą veikiausiai praleis namuose, su šeimos nariais. Bet nieko tai nestebins – juk Vėžiai paprastai kaip tik taip ir elgiasi.

Liūtas. Šio ženklo atstovams kaip niekam kitam malonu jaustis drąsuoliais tada, kai visi likusieji sunerimsta dėl pačių kvailiausių priežasčių. Tik užsiminkite Liūtui, kad jums trylikta diena kelia nerimą – sulauksite atlaidžios šypsenėlės ir formalaus padrąsinimo: nagi, juk tu – suaugęs žmogus. Kita vertus, jei į šią datą nekreipsite dėmesio, Liūtas nepraleis progos ir pakutenti jūsų nervų: „Ką, išvyksti atostogauti? Penktadienį, 13-tą?!“. Ir šioje vietoje jus turėtų sukaustyti baimė. Jei jau pats autoritetingasis Liūtas apie tai kalba... Tikrai išsigandote ir jau galvojate pakeisti savo planus? O dabar tai tikrai sulauksite anksčiau minėtos atlaidžios šypsenėlės ir padrąsinimo.

Mergelė. Skrupulingoji mergelė „grėsmingajam“ penktadieniui pasiruošia morališkai. Ne, ji nebijo. Tačiau žino, kad gali bijoti kiti. Todėl savo padrąsinimų bagaže jau turi parinkusi atitinkamų frazių jei kas iš jos artimųjų rato imtų ir pamėgintų išsisukti nuo savo darbų, pareigų, planų motyvuodamas prietaringumu. Nesitikėkite tuo apgauti Mergelės ir darykite, ką suplanavę. Kitaip penktadienis, 13, taps diena, kurią Mergelė jums parodys, iš kur kojos dygsta.

Svarstyklės. Bijoti ar ne? Hamletiškas klausimas. Bijoti galima, nes bijo kiti. O būgštaujant kartu susidaro visai smagi kompanija. Ir diena taps nebe kasdieniška. Bet vis dėlto bijoti neracionalu. Juk tai – tik paprasta data. Tad gal vis dėlto nusispjauti į visus prietarus ir gyventi įprastą gyvenimą? Tokiuose apsvarstymuose prabėga visa Svarstyklių diena. O vakare ūmai susivokiama, kad pasinėrus į apmąstymus neatlikta pusė dienos darbų. Vis dėlto bijoti vertėjo, nes dabar teks viską, kas neatlikta, daryti per savaitgalį. Štai ir netikėk, žmogau, prietarais!

Skorpionas. Jei ir yra kalendoriuje diena, kai Skorpionai jaučiasi geriausiai – tai, žinoma, penktadienis, trylikta. Nesvarbu, kad jokie mokslininkai nėra įrodę šios dienos grėsmės. Skorpionas su malonumu neria į mistikos, numerologijos ir šiaip siaubų-baubų kupiną pasaulį. Jis pats nebijo – jis jaučiasi to pasaulio dalimi. Tuos, kurie bijo, pajunta per atstumą. Ir netgi iš šiek tiek piktybiškų paskatų gali tą baimę paaštrinti. Nepykite per daug – toks jau tas Skorpiono jumoras.

Šaulys. Jis šiandien, kaip visada, žvalus, energingas ir nusiteikęs kovoti su visais matomais ir nematomais pavojais. Eidamas į darbą užkliuvo už akmenuko? Užsitrenkė buto durys? Šaulys lengva ranka savo išsiblaškymą ar neapsižiūrėjimą suvers mistinei datai. Ir paskui noriai pasakos „siaubo istorijas“, kaip ši mistika vis dėlto veikia. Nevengdamas dramatizuoti ir pagražinti. Juk nuo to gyvenimas tik įdomesnis!

Ožiaragis. Oi ne, jam apie 13-tos dienos mistiką geriau nė nepasakokite. Netikės ir tiek. Įtikinti jį prietarais galėtumėte nebent tuo atveju, jei šiandien neįsijungtų jo darbo kompiuteris, telefonas be suprantamų priežasčių atsidurtų už ryšio ribų, nepatenkinti klientai pareikštų pretenzijas dėl jo netinkamai atliktų darbų, o bosas vietoj žadėtojo paaukštinimo konstatuotų, jog iš jo atimamas svarbus projektas. Va tada Ožiaragis amžiams įtikėtų tryliktojo penktadienio grėsme. Bet kol viso to nenutiko būtent šiandien, jis ramiai gyvens savo gyvenimą, dirbs ir paprašys jūsų nekvaršinti jam galvos su savo siaubo pasakaitėmis.

Vandenis. Taip, jis žino, kokia šiandien diena. Ir netgi, užbėgdamas įvykiams už akių, iš vakaro pasiskaitinėjo įdomesnės informacijos apie ją. Tikėti ar ne? Vandeniui tai nesvarbu. Bet mechanizmas, kaip tryliktojo skaičiaus magija ar fobija veikia aplinkinius, jam tikrai įdomus. Todėl galite drąsiai išsakyti jam savo nerimą – Vandenis nei pasijuoks, nei pasmerks, tik nuoširdžiai pasidomės, iš kur jums ši baimė kilo ir kas gi tokio nemalonaus šiandien nutiko?

Žuvys. Nejaugi dar kam nors neaišku, kad 13 diena negali neturėti įtakos jūsų savijautai, veiksmams ir sėkmei? Žuvys žino, kad tokia įtaka egzistuoja. Maža to, ne paslaptis, jog atitinkamos mėnulio fazės ar saulės aktyvumas gali ją sustiprinti arba susilpninti. Savą darbą padaro ir bendra atmosfera, kokie žmonės – prietaringi ar ne – jus supa. Ir netgi ženklai, kuriuos šiandien įžvelgsite savo kasdieniame gyvenime, svarbu. Bet verčiau nesigilinkite į šiuos subtilius niuansus – Žuvys jų nepagrįs jokiomis teorijomis, jos tai tiesiog jaučia. Ir jei patars šiandien atsisakyti kokio nors jūsų planuoto reikšmingo žingsnio, rekomenduos jį atidėti iki rytojaus – įsiklausykite į jų nuomonę, priešingu atveju galite pasigailėti.
 

Pasidalink su draugais: Facebook Facebook Twitter Twitter

Rašyti komentarą

Įveskite kodą:

Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti

Daugiau komentarų