Dienos horoskopas

 • Avinas

  Iš esmės – neblogas laikas, tik nuotaiką gali sugadinti tam tikri nesusipratimai. Netruks romantinių išgyvenimų, naujų įspūdžių, ypač stiprios emocijos laukia tų, kurie planuoja ilgas išvykas. Palanku investuoti ir įsigyti naujus daiktus.

 • Jautis

  Jums teks susitaikyti su tuo, kad kartais tenka pakovoti su vėjo malūnais. Dažnai kitų pasiūlymai bus viliojantys, tačiau nereikėtų skubėti juos visus priimti. Tiesa, galimi šeimyniniai nesutarimai, tačiau artimieji bus linkę susitaikyti su jūsų kaprizais ir užsispyrimu.

 • Dvyniai

  Nemanykite, kad lengvai įgyvendinsite tai, ką esate sumanę. Tendencijos nebus vienareikšmiškos, o elgesys ne visuomet iki galo apgalvotas. Nepaisant to, palankus laikas padaryti tvarką asmeniniame gyvenime ir atkreipti dėmesį į nuoširdžius dalykus.

 • Vėžys

  Palankus laikas susimąstyti apie savo poelgius ir teisingai juos įvertinti. Šiuo metu jūsų gyvenime prasideda naujas etapas, todėl būtina ruoštis permainoms. Labai stiprios negatyvios tendencijos finansinėje srityje, tuo tarpu dėl asmeninių santykių nerimauti neverta.

 • Liūtas

  Neutralus laikais, kai negatyvios tendencijos keičiasi su pozityviomis, o tai leidžia jums pasitikėti savo jėgomis. Susilaikykite nuo neplanuotų pirkinių, nes neaišku, kada dabar sulauksite papildomų pinigų. Atmeskite visas paskalas ir gandus – pasitikėkite vien tik faktais.

 • Mergelė

  Gyvybinis potencialas sumažėjęs, ir jums truks atidumo bei atsargumo – tai gresia finansiniais nuostoliais. Neleiskite sau tinginiauti ir švaistyti veltui laiko, kad ir labai viliojantiems pasiūlymams. Dėmesio netruks, bet sulauksite ir pastabų bei kritikos.

 • Svarstyklės

  Labai svarbu stebėti tai, kas vyksta aplink – taip gausite naudingos informacijos. Sumažėjęs gyvybinis potencialas neigiamai paveiks jūsų nuotaiką, todėl jums reikės malonių įspūdžių ir pozityvumo. Nudžiuginkite save apsilankydami vakarėliuose.

 • Skorpionas

  Nerizikuokite dėl smulkmenų: kuo labiau viską apmąstysite, tuo lengvesnis bus savaitgalis. Norėsite būti originalūs ir ekstravagantiški, tačiau ar tikrai šiuo metu to reikia? Šiomis dienomis būsite linkę pervertinti savo galimybes.

 • Šaulys

  Šiomis dienomis jūsų laukia didelės pergalės: kuo daugiau bendraukite, susipažinkite, pasinaudokite atsivėrusiomis galimybėmis. Daugiau laiko praleiskite su mylimu žmogumi ir šeimos žmonėmis – geros nuotaikos netruks pasklisti.

 • Ožiaragis

  Būkite atidūs, nes konkurentai veikia ir savaitgaliais, ir švenčių dienomis. Jei dirbsite, pradėkite viską nuo lengvų užduočių. Bendraukite daug su giminaičiais, šeimos nariais: bus smagu viską prisiminti. Palankus laikas romantiškiems pasimatymams, ypač praleisti egzotiškoje aplinkoje.

 • Vandenis

  Sėkmingas laikas, kai atsivers naujos galimybės, taip pat ir malonūs siurprizai. Spręsdami finansinius reikalus pasikliaukite savo intuicija. Puikus laikas šventėms, vakarėliams, renginiams – būtinai susitikite su senais draugais, pasilepinkite mylimo žmogaus draugijoje.

 • Žuvys

  Mylimas žmogus išbandys jūsų kantrybę, tačiau ji, rodos, beribė šiomis dienomis. Be to, visą laiką jus lydės jumoro jausmas ir švelni ironija – tai bus ginklas prieš bet kokias negatyvias tendencijas. Nevenkite susitikimo su giminaičiais, o ilgos kelionės bus sėkmingos.