Dienos horoskopas

 • Avinas

  Būsite pilni energijos, tačiau sunkiai ją sutvarkysite. Atsisakysite pagalbos, kurią jums siūlo aplinkiniai, neklausysite rekomendacijų ir patarimų, norėsite veikti savarankiškai, o tai gali turėti neigiamų pasekmių. Būkite nuolaidesni, pripažinkite savo klaidas ir jas taisykite. Užsispyrimas nieko gero nežada.

 • Jautis

  Laikas palankus kelionėms, o jūsų pasiekimai bus ryškūs. Pagerės finansinė padėtis. Puikus laikas bendravimui ir naujoms pažintims – jūsų žavesys nieko nepaliks abejingo, sulauksite komplimentų, dėmesio. Ypač puikiai seksis bendrauti su užsieniečiais. Visą šį laiką pasaugokite savo sveikatą.

 • Dvyniai

  Nors sulauksite kritikos ir ironijos, tačiau tai nebus pykčio pagrindas. Išsispręs finansinės problemos. Didelė tikimybė romantinių nuotykių, pramogų: jūs būsite linkę lengvai „pamesti galvą“, o ir aplinkiniai neliks jums abejingi. Puikiai klostysis kelionėse, naujos pažintys, tik galimi nesutarimai su vyresniosios kartos atstovais.

 • Vėžys

  Įtampa romantiniuose santykiuose auga, o rasti bendrą kalbą su mylimuoju vis sunkiau ir netgi vargina. Nors jūs ir būsite linkę į kompromisus, tačiau tikrai nenorėsite atsisakyti visų savo norų ir interesų vardan taikos. Nepaisant visko, jūsų kiekvienas žingsnis bus apgalvotas.

 • Liūtas

  Būsite irzlūs ir dirglūs, prisigalvosite nebūtų dalykų. O tai neigiamai atsilieps visai jūsų atliekamai veiklai. Susikaupkite ties reikalais, kuriuos privalote padaryti. Daugiau dėmesio skirkite šeimai, nes tik čia jus supa suprantantys žmonės. Mylimas žmogus bus pasirengęs keistis vardan jūsų, tačiau nepiktnaudžiaukite tuo.

 • Mergelė

  Palankus laikas, supančios pozityvios tendencijos, kurios turės įtaką tiek ir asmeninei, tiek ir profesinei gyvenimo sferoms. Realizuokite savo drąsius užmojus ir planus. Sėkmingas laikas bendravimui, naujoms pažintims: būsite dėmesio centre, nors kartais tai vargins.

   

 • Svarstyklės

  Tik artimų žmonių palaikymas leis jums išlaikyti optimizmą ir neprarasti geros nuotaikos, net jeigu aplinkybės ir bus nepalankios. Venkite naujų pažinčių ir abejotinos reputacijos žmonių. Jūsų aplinkoje tikrai nemažai įdomių žmonių, o intuicija pakuždės, į kuriuos reikia atkreipti didesnį dėmesį.

 • Skorpionas

  Būsite linkę pervertinti savo jėgas ir galimybes – o tai bus nemalonumų priežastis. Priimkite siūlomą pagalbą ir taip išvengsite galimų nesklandumų. Situacija šeimoje privers jus nerimauti, ypač jei turite kokias paslaptis, slepiate svarbią informaciją. Pramogos, deja, paliks nemalonius įspūdžius.

 • Šaulys

  Būkite atsargūs ir įžvalgūs, nes tik taip išvengsite lemtingų klaidų. Ypač dėmesingi turėtų būti tie, kurie keliauja ar planuoja trumpalaikes išvykas į gamtą. Didelė tikimybė smulkių nesusipratimų, o ir sveikatos problemų neišvengsite. Palankus laikas bendravimui, svečių priėmimui.

 • Ožiaragis

  Finansinė situacija gerėja palaipsniui: palankus laikas apsipirkti, pasirūpinti interjeru, namų jaukumu. Emocinis fonas stabilus, jus lydės gera nuotaika. Bendravimas su giminaičiais ir draugais padovanos daug gražių akimirkų. Galite svečius priimti namuose arba patys išeiti į svečius – pramogos tikrai nevargins.

 • Vandenis

  Norėsite patinginiauti, nieko neveikti. Tiesa, iškils problemų arba įvykių, kuriems reikės rasti greitą sprendimą. Planuodami savo ateitį, stenkitės sveikai įvertinti savo galimybes, neapsiimkite rimtų įsipareigojimų. Nepervarkite, neieškokite naujų įspūdžių ir pramogų.

 • Žuvys

  Būsite linkę švaistyti lengva ranka pinigus, o tai tik pagilins problemas. Vyresnių žmonių patarimų ignoravimas gali tapti rimto konflikto pradžia. Labai sėkmingas laikas romantiniams santykiams: didelė naujų pažinčių ir pramogų tikimybė, o esami santykiai tik stiprės ir gerės.