Dienos horoskopas

 • Avinas

  Neįprasta diena. Teks nemažai pavargti, kad įveiktumėte net ir pačias paprasčiausias užduotis. Sudėtingus darbus vis dėl to atidėkite. Finansinė padėtis palanki, išlaidos pamatuotos. Nuotaiką pakels nedidelė kelionė ar išvyka.

 • Jautis

  Nesėkminga diena bus tiems, kas planuoja gerokai pasilinksminti. Šiandien geriau padirbėkite, raskite naudingą užsiėmimą: tai padės jums išvengti nemalonių situacijų. Venkite pirkinių, ypač stambių, nors pasikliaukite intuicija – smulkūs daikčiukai jus nudžiugins.

 • Dvyniai

  Saugokite savo sveikatą: gali pablogėti savijauta, galite susirgti. Nuotaika taip pat nestabili – bet kokia smulkmena gali jus išvesti iš pusiausvyros. Asmeniniai santykiai taps stabilūs – jums atsivers nauji horizontai ir nauji keliai.

 • Vėžys

  Sunkiai atsispirsite neigiamai aplinkos įtaikai, tapsite labiau pažeidžiami ir greitai įsižeisite dėl smulkmenų. Sunkumus nugalėti padės humoro jausmas. Galimos finansinės problemos, teks atsisakyti tam tikrų planuotų pirkinių.

 • Liūtas

  Nors elgsitės konstruktyviai, tačiau ne su visais rasite bendrą kalbą. Taupykite pinigus ir leiskite juos protingai, kad neliktumėte be nieko. Jokiais būdais nelaužykite tradicijų savo kasdienybėje: nauji įspūdžiai gali būti ne tokie malonūs.

 • Mergelė

  Sudėtinga diena bendravimui, didelė tikimybė, kad konfliktuosite su mažai pažįstamais žmonėmis. Venkite susitikimų ir su senais pažįstamais, kurių seniai nematėte. Antroje dienos pusėje dangus prašviesės – įsivyraus harmonija.

 • Svarstyklės

  Sėkmė lydės tuos, kas nepamiršta jokių smulkių reikalų. Užsiimkite kūrybine veikla, mokslais. Tačiau jėgų jums užteks ne tik naudingiems užsiėmimams, bet ir pramogoms. Spręsti asmenines problemas nebus taip lengva, tačiau dabar palanku išsirinkti teisingą taktiką.

 • Skorpionas

  Susilaikykite nuo išvykų: šiandien jos bus ne tik nemalonios, bet ir pavojingos. Kontaktai su mažai pažįstamais žmonėmis taip pat neduos nieko gero. Lengvai pasiduosite provokacijoms, ir netgi nebandysite atsispirti pagundoms.

 • Šaulys

  Labai nepalanki diena finansų srityje. Susilaikykite nuo pirkinių, įrodykite sau ir aplinkiniams, kad mokate taupyti. Tačiau pozityvios tendencijos vyraus šeimyniniuose santykiuose. Palanku spręsti problemas su artimaisiais.

 • Ožiaragis

  Ne pati maloniausia ir lengviausia diena. Vis dėl to pradėti reikalai gali būti užbaigti sėkmingai, jei būsite užsispyrę ir veiksite ryžtingai. Netruks ir rėmėjų, bei tų, kurie savanoriškai nori jums pagelbėti. Labai svarbūs bus šeimyniniai reikalai – jokiais būdais neignoruokite jų.

 • Vandenis

  Stenkitės kontroliuoti savo emocijas: tik susilaikymas ir šaltakraujiškumas apsaugos jus nuo ginčų su šeimos nariais. Venkite aiškintis santykius ir spręsti susikaupusias problemas. Palanki diena mokslams ir kūrybiniam darbui.

 • Žuvys

  Gana stiprios pozityvios tendencijos, ši diena paliks labai gerus įspūdžius, jei nesiimsite patys ryškių permainų. Ypač to venkite santykiuose su artimaisiais. Kovokite ir su savo permainingomis ir ryžtingomis nuotaikomis.