Dienos horoskopas

 • Avinas

  Nepaisant nuotaikų kaitos ir negebėjimo kontroliuoti savo emocijų, jūs lengvai rasite bendrą kalbą su aplinkiniais ir greitai tapsite bet kokios kompanijos siela. Palankus aktyvus poilsis. Deja, romantinius santykius temdys pavydo scenos.

 • Jautis

  Labai neįprastai klostysis santykiai su artimaisiais, ypač su vyresniosios kartos atstovais. Stenkitės reaguoti ramiai, nes konfliktai nesuteiks nieko gero. Eksperimentai su įvaizdžiu bus nesėkmingi, o lengvabūdiškumas turės neigiamų pasekmių.

 • Dvyniai

  Daugiau dėmesio skirkite savo sveikatai: gyvybinis potencialas žemas, venkite nuovargio ir krūvio. Dėl šios priežasties verta atsisakyti kelionių ir sunkaus darbo. Romantinės nuotaikos leis užmegzti įdomias pažintis, tik neskubėkite.

 • Vėžys

  Nereikėtų šią dieną planuoti svarbių reikalų, priimti atsakingų sprendimų. Situacija bus neįprasta, ir jūs padarysite klaidą, jei skubėsite. Klausykite patyrusių žmonių, tačiau nepamirškite ir savo intuicijos. Palanku keliauti, pažindintis su kitais žmonėmis.

 • Liūtas

  Būkite ypatingai atsargūs kelionėse: toli nuo namų jūsų laukia pavojai ir įvairūs išbandymai. Be to, netruks įtampos, negatyvių emocijų – taip galite susigadinti santykius su pačiais artimiausiais žmonėmis. Atidėkite stambius pirkinius, nešvaistykite rimtų sumų pramogoms.

 • Mergelė

  Netruks rimtų finansinių sunkumų, ir tai neigiamai paveiks jūsų nuotaiką. Stenkitės išvengti neapgalvotų išlaidų, būkite atsargūs – jūsų nedėmesingumas gali pakišti jums koją. Daug laiko atims šeimos ir buitiniai reikalai.

 • Svarstyklės

  Galimos rimtos problemos bendraujant – stenkitės išsiaiškinti ir vengti abejotinų pažinčių. Venkite vietų, kur susirenka daug žmonių. O štai artimųjų žmonių draugijoje jausitės puikiai, romantiniai pasimatymai praeis puikiai.

 • Skorpionas

  Palanki diena spręsti romantinius santykius, taip pat permainoms asmeniniame gyvenime. Intuicija jūsų neapvils: ji jums patars, kaip reikia veikti, kaip išvengti nemalonumų ir neįžeisti mylimo žmogaus.

 • Šaulys

  Nuotaikos bus permainingos, todėl sunkiai sutarsite su aplinkiniais. Stenkitės aršiai nereaguoti į patarimus ir į kritiką, ramiai priimkite pagalbą. Venkite kelionių. Būsite linkę pervertinti savo galimybes, todėl apsiimsite per sudėtingus darbus.

 • Ožiaragis

  Galimos nenumatytos išlaidos, susijusios su naudingų daiktų įsigijimu, taip pat su įvairiomis pramogomis. Finansinė situacija gana sudėtinga, ir ko gero, nenusimato jokių prošvaisčių gerėjimui. Stenkitės daugiau dėmesio ir laiko skirti artimiausiems žmonėms.

 • Vandenis

  Labai malonus laikas įsimylėjusiems. Romantiniai santykiai peraugs į kitą lygmenį, taps gilūs ir džiugins malonias emocijas. Naujos pažintys padės pakeisti vienišių gyvenimą, išsiaiškinti savo norus, tačiau tai gali iššaukti giminaičių negatyvias reakcijas.

 • Žuvys

  Būkite nuosaikūs reikšdami savo emocijas ir nepasiduokite fantazijoms – daugiau laiko skirkite įdomiems ir naudingiems reikalams. Užsispyrimas ir atkaklumas bus reikalingi siekiant tikslų. Galimi rimti nesutarimai su mylimu žmogumi, kai kuriems teks susimąstyti ir apie rimtas permainas.