Dienos horoskopas

 • Avinas

  Pasirūpinkite savo sveikata – gali paūmėti chroniškos ligos. Jei leidžiatės į kelionę ar pasidavėte ekstremalaus sporto aistrai – atsargiai: traumų tikimybė didelė. Visa kita šiandien žada būti puiku. Diena tinkama dideliems pirkiniams, investicijoms, praktinėms užduotims spręsti, iš esmės keisti gyvenimo būdą.

 • Jautis

  Laukia itin sėkminga diena. Žvaigždės jūsų pusėje, tuo galite pasinaudoti ir sutvarkyti visus reikalus, išspręsti seniai jums keltas užduotis. Bendravimas bus vaisingas – pašnekovai pasiūlys jums naujų idėjų. Gyvybinis potencialas labai aukštas, todėl viskas eisis kaip sviestu patepta.

 • Dvyniai

  Sunkumų bus, o nervintis tikrai nebus dėl ko. Visas kliūtis įveiksite gana lengvai, net jei kartais teks dirbti vieniems. Atėjo laikas, kai suvoksite, su kuo verta dirbti. Ryžtingai klostysis mylimųjų santykiai, o prasidėjęs romanas bus audringas.

   

 • Vėžys

  Diena nebloga, bet nuotaikos gera nepavadinsi. Todėl bus sunku pozityviai vertinti tai, kas vyksta aplink jus. Neužsisklęskite, bendraukite su draugais, bendraminčiais, jie duos patarimą ir palaikys morališkai. Jei iš pat ryto susidarysite optimalų veiklos planą, diena bus produktyvi.

 • Liūtas

  Mažėja gyvybinis potencialas, prarandate susidomėjimą įvairiausia veikla, atsisakote senų planų. Laimė, jūsų aplinkoje yra žmonių, kurie kai ką padarys už jus, tad nuostoliai nebus dideli. Finansinė situacija palanki, galite gauti netikėtų pajamų.

 • Mergelė

  Ne pati geriausia diena imtis rimtų reikalų, spręsti didelių problemų ir daryti sprendimus, kurie turės ilgalaikį poveikį. Leiskite sau pasielgti lengvabūdiškai, pasilinksminkite – tam aplinkybės ypač tinkamos.

 • Svarstyklės

  Teks spręsti iš karto keletą užduočių, todėl diena, ypač pirmoji jos pusė, gali kaip reikiant nuvarginti. Ieškokite sąjungininkų ir pagalbininkų – jūsų aplinkoje pakanka žmonių, kurie pasidalintų su jumis jūsų darbų našta. Diena palanki bendravimui, rimtų klausimų ir šeimyninių problemų sprendimui.

 • Skorpionas

  Negatyvių tendencijų įtakos zonoje tik viena svarbi sritis – santykiai su giminaičiais. Nesutarimai šeimoje bus ypač rimti, būtent jums teks gludinti aštrius kampus ir visus taikyti. Visa kita šiandien seksis neblogai. Žvaigždės pataria apsipirkti, tinkamas metas didesnėms investicijoms.

 • Šaulys

  Diena prabėgs ramiai, reikšmingi įvykiai ir kardinalūs pokyčiai mažai tikėtini. Susilaikykite nuo rizikingų planų. Elkitės konservatyviai, puoselėkite tradicijas – tai garantuos jums harmoniją ir stabilumą. Jei šeimoje kils nesutarimų – tai tik dėl to, kad jūs mėginsite pakeisti nusistovėjusią tvarką ir taisykles.

 • Ožiaragis

  Laukia nerami diena. Pagrindinės problemos susijusios su neprognozuojamu šeimos narių elgesiu – jums bus sunku susilaikyti neišsakius kritinių pastabų ir priekaištų. O reakcija į juos bus audringa. Atsisakykite ekstremalaus sporto, pavojingų kelionių.

   

 • Vandenis

  Diena bus sėkminga – bent jau tiems, kas žino, ko nori, ir parodys deramą atkaklumą. Svarbius sprendimus priimkite savarankiškai, jums padės skvarbi intuicija. Būkite pasirengęs eksperimentams bei improvizacijoms.

 • Žuvys

  Rami ir maloni diena, tinkanti kūrybai, nesunkiems darbams namuose. Venkite suirutės ir skubėjimo – taip išsaugosite gerą nuotaiką. Menkus nemalonumus vertinkite su jumoru, dovanokite daugiau gerų emocijų artimiesiems. Bet nepamirškite ir savų troškimų – žvaigždės nusitikusios palaikiai ir gali juos išpildyti.