Dienos horoskopas

 • Avinas

  Teks nemažai padirbėti įveikinėjant sunkumus, kurie iškils netikėtai. Būkite atsargūs, jei susitinkate su mažai pažįstamais žmonėmis arba užsiimate jums nepažįstama veikla. Mylimo žmogaus veiksmai jus džiugins, romantiški prisipažinimai pakels nuotaiką.

 • Jautis

  Stiprios pozityvios tendencijos, todėl diena bus pilna malonių įvykių. Atsiras galimybė susitaikyti su tais, su kuriais esate susipykę. Ypač būkite atidūs vaikams – saugokite juos nuo klaidų ir nemalonumų. Kils netikėtos idėjos, kaip pagerinti buitį.

 • Dvyniai

  Susidursite su rimtomis problemomis, jei užsiimsite svarbiais reikalais. Užsiimkite kasdieniniais darbais ir neskubinkite įvykių – situacija savaime išsispręs ir jūs galite drąsiai įgyvendinti savo užmojus. Puikiai klostysis romantiniai santykiai.

 • Vėžys

  Susilaikykite nuo renginių, kur daug žmonių, taip pat venkite linksmybių. Gyvybinis potencialas nėra aukštas, todėl ir nuotaika nebus stabili. Aukštas kūrybinis potencialas, atsiras drąsių idėjų, kurios skatins permainas jūsų asmeniniame gyvenime.

 • Liūtas

  Nenumatyti rūpesčiai sutrukdys jums realizuoti savų planų, privers ieškoti naujų metodų siekti savo tikslui. Nebūkite pernelyg reiklūs artimiesiems – šiuo laikotarpiu reikės daugiau kantrybės. Palanki finansinė situacija, kuri leis pirkti prabangius daiktus.

 • Mergelė

  Gausite gan svarbios informacijos, palanku ją tyrinėti ir įgauti įgūdžius. Grįš poreikis atnaujinti savo užmestą hobi, daugiau bendrauti su protingais ir patyrusiais žmonėmis. Šeimyninės bėdos neatims labai daug laiko, tad neignoruokite jos.

 • Svarstyklės

  Stiprios pozityvios tendencijos, tačiau visiškai išvengti nemalonių situacijų nepavyks. Galimos problemos susitikimuose, susirinkimuose, vietose, kur renkasi daug žmonių. Tačiau diena palanki romantiniams pasimatymams – su mylimu žmogumi atvirai aptarkite dominančius jus klausimus.

 • Skorpionas

  Atsivers naujos galimybės ir perspektyvos. Stenkitės neatsisakyti bendravimo su senais pažįstamais – jie gali šią dieną pasiūlyti daug įdomių dalykų. Gera diena realizuoti bet kokias kilusias idėjas. Galimi neplanuoti susitikimai su draugais.

 • Šaulys

  Emocinis fonas nestabilus, būsite pažeidžiami. Tai neigiamai atsilieps ir jūsų romantiniams santykiams. Stenkitės kontroliuoti save. Diena palanki rimtiems reikalams, ypač jei jūs nesiruošiate veikti vieni. Gyvybinis potencialas aukštas, tad negalavimų išvengsite.

 • Ožiaragis

  Stenkitės ramiai žvelgti į kritiką, kitaip neišvengsite konfliktų su giminaičiais. Ypač sunku bus rasti bendrą kalbą su vyresniaisiais. Netruks įdomių idėjų, kurias sieksite įgyvendinti. Galite sulaukti svarbių žinių antroje dienos pusėje.

 • Vandenis

  Gyvybinis potencialas bus linkęs mažėti, sustiprės negalavimai. Atsisakykite sudėtingų ir varginančių užsiėmimų, ilgų išvykų, sunkaus darbo. Daugiau bendraukite su tolimais giminaičiais, senais draugais – žmonėmis, kurie atitolins jus nuo šių dienų įvykių.

 • Žuvys

  Sudėtinga diena, kai tendencijos yra prieštaringos ir nevienareikšmiškos. Gali atsirasti naujos problemos, kurias reikės išspręsti, o taip pat reiktų peržiūrėti ir savo požiūrį į gyvenimą. Neeksperimentuokite su įvaizdžiu – vargu, ar liksite patenkinti rezultatu.