Dienos horoskopas

 • Avinas

  Pats laikas pradėti dirbti. Atsakingumas, kruopštumas, dėmesys detalėms padės jums įvairiuose reikaluose – tiek dalykiniuose, tiek ir šeimyniniuose. Svarbiausiai – sistematizuoti užduotis. Palanki diena užsiimti sveikatos prevencija, tikrintis sveikatą.

 • Jautis

  Galėsite didžiuotis savimi, kaip mokytoju: vaikai džiugins savo pasiekimais, praktiškai pasitvirtins jūsų metodai. O jūsų pasiekimai bus oficialiai įvertinti. Palankus laikas reklamuoti savo projektus. Meilės reikalai viršys jūsų lūkesčius.

 • Dvyniai

  Įtemptas ritmas neigiamai jus veiks, sunkiai priimsite atsakomybę. Tačiau patikėkite – verta pasiaukoti dėl laukiančio jūsų rezultato. Sulauksite materialios pagalbos, įveiksite bet kokias reikiamas užduotis. Jei ir bus kokie pokyčiai – jie tik į gerą.

 • Vėžys

  Gerai apgalvoti veiksmai suteiks sėkmės. Jokiais būdais neatstumkite paramos ir pagalbos, ypač įtakingų žmonių, taip pat sulauksite ir moralinio palaikymo. Aplinkiniai apgaubs supratingumu, bus linkę jums padėti. Tačiau ir jūs elkitės atsakingai.

 • Liūtas

  Sistematizuokite savo išlaidas ir pajamas. Skirkite finansiniams reikalams daugiau dėmesio. Tokie pokyčiai leis jums susitvarkyti susikaupusias problemas, pataisyti materialinę padėtį. Kol kas susilaikykite nuo naujų planų.

 • Mergelė

  Kuo jūs daugiau užsiėmę įvairiomis smulkiomis atsakomybėmis, tuo daugiau naudos gausite. Kai kurias pareigas įvykdysite pasitelkę išradingumą. Atsisakykite įprasto bendravimo susitikimų metu. Aplinkiniai bus linkę padėti jums patarimais.

 • Svarstyklės

  Pats patikimiausias būdas spręsti problemas šiuo metu – pasitelkti neoficialius būdus arba viską daryti slapta. Ir tai tinka tiek rimtiems dalykiniams reikalams, tiek ir dėl šeimos gerovės. Planų pasikeitimus aplinkiniai priims palankiai.

 • Skorpionas

  Kol kas jūs negalite pasinerti į naujus reikalus. Apsiribokite nedideliais pokyčiais planuose, naujovėmis praktinėje veikloje. Šiuo metu rinkite reikiamą informaciją, kad sustiprintumėte savo pozicijas. Draugai tik dar kartą patvirtins savo ištikimybę.

 • Šaulys

  Nepatingėkite ir dieną skirkite įvairių susitikimų, vakarėlių organizavimui. Bet kokius reikalus apjunkite į vieną bendrą sistemą ir jos laikykitės. Atnaujinkite ir išbraukite iš sąrašo tai, kas seniai jums nebenaudinga.

 • Ožiaragis

  Į savo tvarkaraštį drąsiai įtraukite naujus reikalus, naujas taisykles. Tik būtinai, kad tai būtų patikima, remiantis jūsų patirtimi. Nepabijokite klausti kolegų patarimo. Daugiau dėmesio skirkite tiems reikalams, kurie ilgą laiką nedavė jums ramybės.

 • Vandenis

  Jūs gerai įsisavinote likimo pamokas ir puikiai žinote, kaip įveikti įvairias kliūtis. O kliūčių įveikimas suteiks jums neabejotiną pasitenkinimą. Pašalinę nesusipratimus sau iš kelio, sugebėsite sukurti sau palankų gyvenimo būdą. Šeimyninė padėtis kas dieną vis gerėja.

 • Žuvys

  Tiek partneriai, tiek ir giminaičiai yra pasirengę suteikti jums viską, ko reikia darbui, asmeniniam gyvenimui. Net ir jūsų kaprizai, baimės ar keistas elgesys neatbaidys pasirengusių padėti jums žmonių. Tačiau jūs norėsite vis daugiau ir daugiau...