Dienos horoskopas

 • Avinas

  Iš esmės nebloga diena, tik nuotaiką gali sugadinti tarnybiniai nesusipratimai, gauta nauja atsakomybė. Dėmesio pareikalaus santykiai su kolegomis. Galimi romantiniai išgyvenimai, naujos pramogos, ypač stiprias emocijas išgyvens keliaujantieji toli nuo namų.

 • Jautis

  Jei turėsite dalykinių reikalų, galimi rimti konfliktai dėl skubotai priimtų sprendimų. Šeimyniniai santykiai nestabilūs, galimi nesutarimai. Tačiau jūs priimsite teisingą poziciją ir iš esmės galėsite pakreipti situaciją į gerąją pusę bei atstatyti taiką namuose.

 • Dvyniai

  Pagrindiniai įvykiai vyks asmeniniame gyvenime. Santykiai su mylimu žmogumi klostysis neįprastai, galimos nuoskaudos, abipusiai priekaištai. Porų gyvenime gali atsirasti ir trečiasis asmuo, kuris koreguos esančius santykius.

 • Vėžys

  Neblogas laikas, nors jį temdys nuotaikų kaita, jėgų išsekimas. Būkite atidesni pasirašinėdami dokumentus. Asmeniniame gyvenime susidursite su problemomis. Antroji pusė nepateisins jūsų lūkesčių arba pažeis nerašytas santykių taisykles. Daugiau dėmesio skirkite artimųjų emocinėms ir materialioms problemoms.

 • Liūtas

  Palankus laikas spręsti organizacinius klausimus, kurių bus daug ir jie bus sudėtingi. Galimos stambios išlaidos buityje. Meilės santykiuose taip pat galimos problemos, pradėsite abejoti savo jausmų tikrumu ir galite prikrėsti kvailų poelgių. Išlikite ramūs ir negąsdinkite savo sprendimais aplinkinių.

 • Mergelė

  Galimi konfliktai su antrąja puse. Ir visų problemų priežastis – jūsų nepatiklumas, noras keisti įvykių eigą, ieškoti neegzistuojančių paslapčių. Stenkitės vengti aštrių temų ir neiškelti naujai senų konfliktų – saugokite esamus santykius. Palanki finansinė situacija, jei protingai leisite pinigus.

 • Svarstyklės

  Puiki proga atstatyti santykius su senais partneriais, kurie gali pateikti įdomių pasiūlymų. Galimos asmeninės problemos, kurios leis jums į situaciją pažvelgti kitu kampu. Sunku bus tiems, kuriuos su partneriais sieja ne tik emocinis, bet ir materialinis ryšys.

 • Skorpionas

  Dalykiniams reikalams savaitės pabaiga visiškai nepalanki, galimi rimti nemalonumai, reikės atsisakyti pasirinktos taktikos, iškils konfliktai su kolegomis. Neignoruokite savo vidinio balso bendraudami su naujais pažįstamais. O romantiškiems santykiams šis savaitgalis ypač palankus.

 • Šaulys

  Neįprastai klostysis asmeniniai santykiai: jie gali atsidurti aklavietėje, jei nepakeisite bendravimo taktikos. Ypač konfliktai gresia stabilioms poroms. Problemas išspręsite tik kūrybiškai, aukodami kai kuriuos savo interesus. Tik jokiais būdais savo problemų nepatikėkite kitiems žmonėms.

 • Ožiaragis

  Darbai atima labai daug laiko iš artimųjų, tad ir susikalbėjimas bei supratimas tolsta. Ypač sunkiai klostysis šeimyniniai santykiai, jums teks spręsti ir emocines, ir finansines problemas. Nuotaikų kaita atims iš jūsų daug energijos, tad ieškokite teigiamų emocijų, kad pasikrautumėte teigiama energija.

 • Vandenis

  Šeimoje vis dar spręsite senas problemas, kurios, rodos, jau seniai neteko savo aktualumo: esmė lieka ta pati, tik jas įvelkate į naują rūbą. Ypač sunku bus įsimylėjusiems vyrams, kuriems ir aplinkybės bus nepalankios. Įtampa lydės ir santykiuose su draugais. Norėsite būti vieniši ir laisvi.

 • Žuvys

  Didelė finansinių nuostolių tikimybė. Nebūsite lankstūs ir emociškai įsitempę, o tai pakenks bet kokiems santykiams. Venkite meilės nuotykių – jie gali būti netgi pavojingi. Susitikite tik su patikimais draugais. Jūsų noras dominuoti santykiuose gali tapti skandalo priežastimi.