Dienos horoskopas

 • Avinas

  Matysite tikslą ir sieksite jo, nekreipdami dėmesį į bet kokius sunkumus. Tokia gyvenimiška pozicija užsitarnauja pagarbos, nors ir namiškiams nebus lengva su tuo susitaikyti. Tiesa, vis tiek sulauksite paramos ir palaikymo. Nusiteikite pozityviai ir susikaupkite ties reikalais, kurie teikia malonias emocijas.

 • Jautis

  Labai sėkminga diena, žadanti jums džiaugsmingų susitikimų, malonių sutapimų, išsispręs daug klausimų ir problemų. Vertinkite situaciją praktiškai, nes tik taip apsisaugosite nuo iliuzijų ir gundymų. Išsiplės bendravimo ratas, atsiras nauji pažįstami – gana įtakingi žmonės.

 • Dvyniai

  Labai stiprios pozityvios tendencijos, ir jūs turėsite galimybę daug ko pasiekti. Palanki diena mokslams, filosofijai, įsisamoninti dvasinius dalykus. Aplankykite kultūros įstaigas: teatrus, muziejus, galerijas. Šeimoje kardinalių pokyčių nebus, tačiau jie bus ryškiai jaučiami – įsivyrauja taika.

 • Vėžys

  Visais atžvilgiais palanki ir sėkminga diena. Vienintelis dalykas, kas jus neramins – gyvybinio potencialo mažėjimas. Laikas pagalvoti apie rimtą poilsį, atidėti planus, kad išvengtumėte krūvio ir įtampos. Didžiausios problemos gali laukti santykiuose su artimaisiais.

 • Liūtas

  Labai sėkminga diena. Tik venkite fizinio krūvio, nesportuokite šią dieną. Reikalai klostysis gerai, rezultatai bus puikūs, atsiras nemažai priežasčių didžiuotis savimi. Finansinės problemos nekankins ir galėsite pasilepinti stambiais pirkiniais.

 • Mergelė

  Nusiteikite romantiškai: puiki diena naujoms pažintims, pasimatymams ir prisipažinimams. Netgi stabilūs santykiai susilauks malonių siurprizų. Puiki diena aktyviam poilsiui ir sportavimui, taip pat įvairiems vakarėliams. Tik venkite išlaidauti ir neskubėkite įsigyti brangių pirkinių.

 • Svarstyklės

  Jums nėra nieko neįmanomo, tik kai kurie tikslai bus visiškai neverti jūsų jėgų. Nebūsite linkę klausyti logikos išvadų ir sveiko proto, o emocijos jus pastūmės gana kvailiems veiksmams. Pasitarkite su patyrusiais žmonėmis, jei norite išvengti klaidų.

 • Skorpionas

  Sėkminga, įdomi diena, pripildyta įvairių malonių įvykių. Labai palanki naujoms pažintims, taip pat neformaliems susitikimams su dalykinių santykių žmonėmis. Tik venkite kalbėti apie profesinius reikalus – užteks tik padaryti teigiamą įspūdį.

 • Šaulys

  Jokių ypatingų įvykių šią dieną neįvyks, gana nuobodokas laikas. Tačiau galite sukoncentruoti savo dėmesį į įvairius smulkius darbus, kuriems anksčiau nekildavo rankos. Palanku spręsti buitines problemas, susitvarkyti namus, užsiimti rankdarbiais.

 • Ožiaragis

  Pašvęskite šią dieną svarbiems reikalams ir spręskite sudėtingas problemas – jūsų laukia sėkmė. Tik nemanykite, kad jūsų laukia pagalba, nes savo tikslų teks siekti patiems. Galimi susitikimai su senais pažįstamais, bendraminčiais. Romantiniai santykiai tampa vis gilesni ir emocionalesni.

 • Vandenis

  Būsite linkę daryti skubotus sprendimus ir skubėsite daryti išvadas. O tokios tendencijos bus pavojingos, ypač tiems, kurie planuoja imtis rimtų reikalų, reikalausiančių dėmesio. Kelionės ir pramogos jus linksmins, susitikimai su draugais padovanos malonias emocijas.

 • Žuvys

  Jums tikrai sekasi meilėje – tai pajus netgi tie, kas niekada neturėjo rimtų problemų asmeniniame gyvenime. Norai patys pildysis savaime, o mylimas žmogus net ir jums tylint atspės jūsų poreikius, stabilios poros atras naujoves savo gyvenime. Tiesa, visos kitos gyvenimo sferos gali sukelti nemažai rūpesčių.