Horo >> Horoskopai >> Straipsniai

Pavelo Globos pranašystės Lietuvai žurnale „Palmiros žvaigždės“ 2

2010 06 03 autorius: Horo.lt
Pavelo Globos pranašystės Lietuvai žurnale „Palmiros žvaigždės“

Žurnale „Palmiros žvaigždės“ birželio mėnesio žurnale galėsite perskaityti išskirtinį Palmiros Kelertienės interviu su Pavelu Globa – vienu iš dabartinių iškiliausių astrologų. Ką jis žada Lietuvai ir prezidentei Daliai Grybauskaitei?

Birželį karaliauja Dvynių ženklas, tad ir dėmesys skiriamas šiam ženklui. Kiekvienas Zodiako ženklas valdo atskiras kūno dalis, jos tuo metu tampa jautresnės ir imlesnės gydant. Avino – galva, Jaučio – gerklė, o nenuoramos Dvynių – rankos.

Dvyniai – lengvabūdžių intelektualų ženklas, ku¬riems labai svarbu daug ir protingai kalbėti, be paliovos bendrauti, o jų kalba išraiškinga. Todėl psichologė pataria mums, kaip bendrauti, kad nepervargtume ir kodėl žmogui taip reikalingas kito žmogaus artumas.

Žurnale pasinaudokite ir Palmiros Kelertienės astrologiniu kalendoriumi birželio mėnesiui – nuo šiol jis itin patogus naudotis kasdien ir jį rasite kiekviename žurnalo numeryje. Kalendoriaus aprašymas padės jums atkreipti dėmesį į planetas, Saulę ir Mėnulį, esančius konkretaus mėnesio ženkle.

Kaip ir kiekviename numeryje jūsų laukia Soliarai, gimtadienių horoskopai. Šįkart Palmiros Kelertienės metų prognozės birželio mėnesį gimusiems.

Taip pat sužinokite, kokie šunys tinkami Dvynių ženklo žmonėms, pasidomėkite alergija – juk prasideda vasara. Na ir kaip gi birželis be Joninių ir svarbiausių Lietuvos vardinių? Sužinokite ir Jūs, kokia jūsų vardo reikšmė.

„Palmiros žvaigždės“ birželiui – jau prekyboje!


 

Pasidalink su draugais: Facebook Facebook Twitter Twitter

Rašyti komentarą

Įveskite kodą:

Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti
Aura
labai įdomu buvo paskaityti Palmiros prognozes, aprašymus apie zodiako ženklus beveik viskas atitiko:)
Vardas*
Tekstas*

Daugiau komentarų