Dienos horoskopas

 • Avinas

  Būkite labai atsargūs, jei planuojate išvykas, nes galimi rimti nemalonumai. Deja, savaitgalį apgaubs negatyvios tendencijos ir emocinis fonas: būsite jautrūs, dirglūs ir neigiamai nusiteikę. Tačiau jei sugebėsite susitvarkyti su savo užsispyrimu, konfliktų išvengsite.

 • Jautis

  Sudėtingas ir reikalaujantis daug kantrybės laikas, tačiau įveikdami kliūtis, įgausite patirties ir išmoksite svarbias pamokas. Priimti teisingą sprendimą bus sunku, veikite savarankiškai ir klausykite savo intuicijos. Sudėtinga finansinė situacija, teks susitaikyti su išlaidomis.

 • Dvyniai

  Laikas sėkmingas, jei atsisakysite abejotinų norų ir nepasiekiamų tikslų. Pagrindinė užduotis – atskirti pagrindinius reikalus nuo antraeilių. Nuotaiką pakels bendravimas su artimaisiais. Venkite fizinio krūvio, jei turite galimybės, atidėkite keliones arba būkite itin budrūs jų metu.

 • Vėžys

  Nesielkite lengvabūdiškai su finansais: šiomis dienomis nemokėsite teisingai elgtis su pinigais ir tai turės neigiamų pasekmių. Nuotaika keisis dažnai, ir jūs pernelyg dažnai jautriai reaguosite į aplink jus vykstančius reiškinius. Asmeninio pobūdžio problemos liks praeityje, tik būkite lankstūs.

 • Liūtas

  Jei negatyvios tendencijos veikia profesinę veiklą ir čia kaupiasi problemos, asmeniniuose santykiuose yra susiklosčiusi palanki situacija. Tiesa, su artimaisiais iškils nesutarimai, tačiau jūs protingai jų išvengsite. Vyresniesiems giminaičiams truks jūsų dėmesio.

 • Mergelė

  Sunkumų neišvengsite, tačiau nebus užduočių, kurių jūs neįveiktumėte. Palankus laikas bendrauti su artimais žmonėmis, draugiškiems ir romantiniams pasimatymams. Venkite fizinio krūvio, atsisakykite masinių vakarėlių, o štai išvykos į gamtą kaip tik tiks jūsų poilsiui ir atsipalaidavimui.

 • Svarstyklės

  Jūs vis išeinate iš sudėtingų situacijų ir neprarandate optimizmo. Nepamirškite, norint šlovės, reikia ir padirbėti atitinkamai. Tiesa, jūsų poreikiai augs, o pajamos nedidės, tačiau sulauksite paramos iš artimųjų. Kelionėje jūsų laukia įdomios pažintys.

 • Skorpionas

  Romantiniai santykiai bus veikiami neigiamų tendencijų. Jei nekeisite savo elgesio, jūsų laukia nemalonūs siurprizai. Pykčio priežastis su mylimu žmogumi gali tapti informacija, kurią labai ilgai slėpėte. Į šį konfliktą gali būti įtraukti ir aplinkiniai.

 • Šaulys

  Įtemptas laikas, pilnas įvairiausių išbandymų. Nepriimkite savarankiškai sprendimų, liečiančių finansus. Artimieji norės, kad jūs pakeistumėte savo požiūrį, bet tai nereiškia, kad nesulauksite rūpesčio ar paramos. Stenkitės valdyti savo susierzinimą – tvardymasis bus kaip tik laiku ir vietoj.

 • Ožiaragis

  Būsite labai užsislaptinę ir tai bus pagrindinė rimtų problemų priežastis asmeniniuose santykiuose. Pasinėrę į savo reikalus ir apmąstymus, rizikuojate įžeisti mylimą žmogų, neparodydami jam dėmesio, ignoruodami jo ar jos jausmus. Venkite aiškintis santykius.

 • Vandenis

  Daugiausiai problemų sukels dalykiniai reikalai, nes padarytos klaidos neduos jums ramybės. Dabar netinkamas laikas pradėti įgyvendinti naujas idėjas, rodyti savo iniciatyvą. Šeimoje jūsų laukia harmoninga atmosfera, o pokalbiai su artimaisiais – džiugins.

 • Žuvys

  Ryškios pozityvios tendencijos, tad jausitės ramiai ir komfortiškai. Lydės optimizmas ir pasitikėjimas savimi. Tiesa, šeimoje vyraus ne pačios palankiausios aplinkybės, tačiau dėka gerų nuotaikų, rasite išeitį iš bet kokių situacijų. Tik klausykite savo intuicijos.