Horo >> Asmenybė >> Nervai nelaiko. 21 būdas padėti sau

Komentarai

Stresuotoja
Sveiki...Nežinau ką daryti...Mane erzina viskas! Brolis sučepsi pradedu rėkti ,daužytis,grąsinti...Nežinau kas man darosi..Gal galite patarti? Baisiai jaučiuosi mokykloje jaučiuosi atstumta draugų..Net nebesinori gyventi...
Lena
Kadangi obuolienės, kaip tayisklė, verdamos greičiau jau iš keturiu kibirų obuolių, nei iš keturių vienetų, tai tikrai neatspėsiu. Aš šįkart už kiekvieną obuolį dėjau po milžinišką šaukštą obuolienės. Na, kiek pakabinau vienu sėmimu, tiek vadinau šaukštu.
Vidalynoo
Va čia tai jokiu būdu nesutiksiu nors dėl skionu lyg tai ir nesiginčijama ;) Šildytas (karštas) alus yra labai skanus dalykas, jei teisingai padarytas žinoma. Beje puikiai padeda pirminėje peršalimo stadijoje (kaip ir karstas vynas).Alus daromas taip (mano būdas): į puodą įpilti truputi vandens, į vandenį įmesti cinamono žievės, imbiero gabaliuką, kelis gvazdikėlius, kelis juoduosius pipirus, kardamono sėklų ir anyžiaus (šito, jei kas mėgsta). Viską trumpai virinti, kad nuoviras įgautų prieskonių skonio. Tada pilamės alų. Alus turi būti kuo saldesnis. Pašildome, bet neužviriname – čia reikia stovėti ir spoksoti į tą puodą, nes alus akimirksniu išbėga ir visas darbai šuniui ant uodegos Į puodelius dedamės medaus pagal skonį ir užpilame karštu alumi. Po tokio gėrimo niekas nepasakys, kad jam šalta ;)Mažiau sudėtingas būdas (naudoja baruose): tai pašildyti alų, įberti malto cinamono, įdėti medaus ir pripilti imbiero sirupo. Bet man asmeniškai visiškai nepatinka, kai aluje plaukioja tas maltas cinamonas ir kartais maltas imbieras na o sirupas, tai visada sirupas – skonis identiškas su natūraliu ;)O balso atstatymui tai šildyto alaus su plaktu kiaušiniu reikia – reikia pašildyti alų, kaip aprašiau, kol vyksta šildymas iki baltumo išplakti kiaušinį su cukrumi, karštą alų pamažu visą laiką plakant pilti į kaišinį. Voila.Kiaušinis iš vis balsui gera poveikį turi. Pvz. plakti kiaušiniai su romu, tai visų operų dainininkų balso priežiūros būdas.Man peršalus balsą atstatyti padeda karštas pienas su medumi. Idealiai tai dar būtų šaukštelį sviesto į ta pieną įdėti, bet baisi šlykštynė tada gaunasi brrr O guliašo sriubyte gaminama beveik be pastangų, tai gal neblogai būtų pasigaminti? ;)Linkiu sveikatos!

Rašyti komentarą!

Įveskite kodą: