Horo >> Horoskopai >> Straipsniai

Šuo pagal horoskopą: Vėžio ženklo šunys

2011 02 03 autorius: Palmira Kelertienė, Palmiros žvaigždės

Tai šunys sielai... Jie to­kie sentimentalūs šeimi­ninkui: ieškantiems šilu­mos, motiniškos, švelnios užuojautos, nėra tinkames­nių už Vėžio ženklo šunis, jiems būdingos visada liūdnos akys, bylojančios apie ilgesį, ištikimybę, meilę.

 

Seteris


Nors yra medžioklinis šuo, tačiau švelnesnio šuns dar reiktų paieškoti. Jis visada savo graudžiomis akimis žiūrės į savo šeimininką, kaip į pasaulio viešpatį. Prie šeimininko seteris prisiriša greitai ir stipriai, tampa visos šeimos numylėtiniu.

 

Levretė arba italų greihaundas


Šis šuo labai būdingas Vėžio. Levretė mažutė – sveria apie 2 kg, neturi kvapo ir beveik nesišeria, todėl ją labai patogu laikyti mažuose miestų butuose. Levretė labai prieraiši, subtiliai reaguoja į šeimininko rodomą meilę. Laiminga tik su šei­mininku bei šeimos nariais ir kaip tipiškas Vė­žiukas vengia svetimų žmonių. Greitai pripranta prie namų, kitų naminių gyvūnų, myli vaikus. Levretės kalės – išskirtinės ma­mos, ypač rūpinasi savo mažyliais. O labiausiai į akis krinta levretės žvilgsnis: jis pribloškia­mai dvasingas, net šalia nejaukiai pasijunti.

 

Spanielis


Ašarą išspausti savo graudžiu, rimtu žvilgs­niu sugeba ir spanielis. Jis draugiškas ir paklusnus, ypač myli vaikus, todėl dažnai yra geras draugas šeimoje. Jei net turite namuose kitą augintinį, taip pat šunį, drąsiai galite įsigyti ir spanielį – jis mielai priima ir kitų gyvūnų draugiją. Beje, tai medžioklinis šuo, tad leiskite jam išsidūkti lauke, išnaršyti krūmus ir pasimurkdyti vandenyje.

Pasidalink su draugais: Facebook Facebook Twitter Twitter

Rašyti komentarą

Įveskite kodą:

Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti