Horo >> Horoskopai >> Straipsniai

Šuo pagal horoskopą: Mergelės ženklo šunys 2

2011 02 03 autorius: Palmira Kelertienė, Palmiros žvaigždės

Bolonė

 

Mergelės ženklą galima atpažinti pagal bolonės charakterį. Tai pedantė, kuriai sunku įtikti. Nediscip­linuotam asmeniui geriau su šios veislės šunimis nesusidėti, nebent norėtumėte išmokti tvarkos. Būsite priversti tapti punktualūs, kitaip ši priekabi koketė jus išvarys iš proto. Bolonė bus reikli visiems šeimos nariams, o valdžią užgrobs iš karto, tik atsidūrusi namuose. Nepamirškite, kad Mergelė – dar ir kariškas ženklas!
Mergelių sąži­ningumą bolonė įrodo visišku atsi­davimu šeiminin­kui – jis jai vienin­telis. Mirus šeimi­ninkui, bolonė il­gai negyvena.


Jorkšyro terjeras

 

Šį šuniuką reiktų įsigyti tiems, kurie siekia išsiugdyti Mergelių kantrybę, nuoseklumą ir metodiškumą. Jis ne mažiau smulkmeniškas už bolo­nę, bet jo kailį prižiūrėti pagal visus rei­kalavimus nepalyginti sunkiau... Jorkšyro terjerą būtina šukuoti kas­dien. Jei ant galvos plaukai per ilgi, derėtų juos kaspinėliu perrišti į vieną ar dvi gijas. Kai kurie jorkšyro terjerų augintojai savo globotinių kojas apmauna specialiomis kojinėmis, kad kasydamiesi jie neišpeštų plonos vilnos. Kam daugiau, jei ne Mergelėms, gali pa­tikti tokia alinanti katorga, vadinama Jorkšyro terjero priežiūra?

 

Mopsas

 

Veislė, kurią vokiečių zoologas A.E.Brehmas vadino senmergių numylėtiniu. O Mergelės ženklas taip pat simbolizuoja biurgerišką ge­rovę bei senmergystę. Bydermejerio epochoje kiekviena padori miesčionių šeima mopsus laikė savo namuose. Švarus, tvarkingas, galintis apsieiti beveik be jokios priežiūros (kokia laimė šeimininkui ne Mergelei!). Atrodo lyg vi­sada pasiruošęs varžytis eksterjero rungtyje, jis kantrus, jam gera net ankštame bute. Mopsas lengvai prisitaiko bet kokioje aplinkoje, yra ramus, saikingas – taigi yra kilniau­sių Mergelės bruožų įsikūnijimas.

Pasidalink su draugais: Facebook Facebook Twitter Twitter

Rašyti komentarą

Įveskite kodą:

Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti
gerda
mergeliai reikia galingo suns kuri ji galetu waldyt o ne duru kilimelio kuri galetu purtyt,mes mergeles ir taip randam ka papurtyti:Do cia jau per daug i ta pedantiskuma atsizwelgema,o mes pedantes tik tada bunam kai prisiruosem,o seip tingim ir apsepe tie sunys butu,nes tingetume metus kol galiausiai prisiruostume:DDD
estrelaaa
wisiska nesamone,wisada atitikdawo hiriskopose wiskas.bet db wisai ne i tema...niekas nepriwerstu nei jorkio nei bolones laikyt,net iremes sautuwa i kakta ir tai nepriwerstu

Daugiau komentarų