Horo >> Horoskopai >> Straipsniai

Raktai nuo gyvenimo ir mirties 2

2011 10 11 autorius: Palmiros žvaigždės
Raktai nuo gyvenimo ir mirties

Drįsčiau teigti, kad iš visų Zodiako ženklų Svarstyklės yra vienas populiariausių ženklų, bent jau tarp moterų. Kaip žinoma, jis siejamas su diplomatija ir etiketu, estetika ir stiliumi, dekoru ir įvaizdžiu, grožiu, madomis bei santuoka. O Svarstyklių santuoka – patyrusių, brandžių asmenybių harmoninga, lygiateisė sąjunga.

Kalbant apie Svarstykles, galima akcentuoti tiltą kaip Chirono simbolį. Tiltą, kaip jungties simbolį tarp dviejų pasaulių, priešingų krantų, vyro ir moters.

O ar yra kas bendro tarp tilto ir rakto? Astrologijoje – taip. Ir tiltas, ir raktas yra pirmojo (dieninio) Svarstyklių šeimininko Chirono simboliai. Priminsiu, kad Chironas graikų mitologijoje yra nemirtingas kentauras, dievo Krono ir okeanidės Filiros sūnus, didvyrių mokytojas. Jo mokiniai buvos Tesėjas, Jasonas, Dioskūrai, Achilas ir Asklepijas.

Ne mažiau intriguojantis ir rakto, kaip atrakinimo ir užrakinimo, simbolis, kurio vaidmuo įvairiose epochose ir kultūrose labai panašus. Toks universalumas savaime pabrėžia Svarstyklių svarbą, reikalingumą. Neatsitiktinai šie abu santuokos arba Svarstyklių bei jų šeimininko Chirono simboliai – tiltas ir raktas – naudojami ir šiais laikais, lyg patvirtindami savo amžinumą.

Alchemijoje raktai – valdžios simbolis. Sidabrinis raktas – pasaulietinės, auksinis – dvasinės valdžios simbolis.

Raktus nešioja ne tik durininkai, tarpininkai ir taikdariai. Jie yra ir vaisingumo deivių atributai: juos nešiojasi vaisingumo (tiesa, ir mirusiųjų pasaulio) deivė Persefona, taip pat senovės Graikų mitologijos dievų motina Kibela.

Chironas, galintis laisvai judėti nesusijusiose erdvėse, suteikia raktus ir į laisvę. Įdomu, kad viduramžių Europoje raktai buvo laisvų miestų simbolis heraldikoje.

Taigi raktas atrakina ir užrakina bet kurias duris, panaikina mūsų kelyje įvairias kliūtis – materialias, dvasines ir simbolizuoja pasirinkimo laisvę.

Kokie raktai kabos prie jūsų juosmens – rinktis tik jums. Pasvarstykite, ar norite, ar esate pasirengę jais dalintis santuokoje -apie tai galite perskaityti spalio mėnesio žurnale „Palmiros žvaigždės“. Apie santuokos privalumus galite paskaityti psichoterapeutės Dalios Mickevičiūtės straipsnyje, jogą poroje rekomenduoja jogos studija „Vėjų fėja“, jei sapnuose regite sodą – tai pranašauja apie jūsų lūkesčius šeimoje. Šįkart su žurnalu keliaukite į margaspalvę Meksiką, o kada kelionėms palankios datos – pasirinkite pagal Palmiros Kelertienės sudarytą kalendorių. Kaip ir kiekvieną mėnesį žurnale „Palmiros žvaigždės“ jūsų laukia astrologinės prognozės 12 Zodiako ženklų, Soliarai spalio mėnesį gimusiesiems.

Kiekvienas sprendimas turi raktą.

 

Prenumeruokite „Palmiros žvaigždes“.
 

Pasidalink su draugais: Facebook Facebook Twitter Twitter

Rašyti komentarą

Įveskite kodą:

Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti
Zeal
Phenomenal breakdown of the topic, you shulod write for me too!
Olga
Kaip gera, kad pirmadienio rytai priesdada tokiais mielais vaizdais!:)aš irgi mėgstu stebėti žmones, ypač tokios poros pasistebi žiemą, kai visa gamta nubala:)Niekad netikėjau, kad taip bus, su savo antrąją puse kai susitikom, buvom begalo skirtingi, o dabar, atsidarius spintą, vienodos spalvos šviečia iš abiejų pusių:)) ir jau nebeaikščiojam dėl rytinės silkės , o tyliai atnšam į lovą:) Nors ir kaip žavi pirmieji krūpčiojimai, apkabinimai ir vienas kito pažinimas, bet be galo gera kai susigyveni ir žinai, kad jeigu liūdna, tai tikriausiai į namus parkeliaus tavo mėgstamiausias šokoladinis keksiukas kartu su antrąją puse:))

Daugiau komentarų