Horo >> Sapnininkas >> Pasikartojantys sapnai – metas tikrintis sveikatą?

Komentarai

Anonimas
Labas turiu tokia klausima ka gali reikšti kai per viena naktį su sapnuoju du kartus tą patį sapna kad mano visi draugai artimieji ir t.t miršta ar užsikrėtčia liga ir elgiasi lyk "'zombiai" ir kas keisčiausi kad aš galiu prabusti kada noriu bet kai ir vėl užmingu ir vėl sapnuoju tą patį...
Vaineta
Ka reiškia jeigu mano vaikinas mane sapnavo 3naktis iš eilės o poto aš jį sapnavau kas antrą naktį tris dienas išeilės??
Juste
Sveiki. Nepirmą kartą sapnuojų karą. Na dabar tik tesužinojau, kad tai karas. Nes kaip sapne viskas buvo pateikta mano draugė mirė kai ją įtraukė žemė į vidų. O po to gavau žinutę nuo jos. Visas sapnas kaip koks pasaulio pabaigos siužetas. Ką tai galėtų reikšti?
anonimas
Sveiki,jau kuri laika apie tris menesius nors po pora kartu i menesi sapnuoju kara,ir su kikvienu sapnu tas karas igauna pagreiti,sapnas vos ne kaip serialas.Tureciau del ko nerimaut?
Monika
Laba diena, noriu paklausti ka gali reiksti kad sapnuoju sapna, kuri esu sapnavusi visai maza. Sapna sapnuoju jau trecia karta. Sapnuoju du didelius ezerus viena salia kito, aplinkui daug medziu, einu takeliu ir prieinu didele pieva apsupta miskais, prie ezeru jauciu baime, o pievoja atsipalaiduoju ir tada vaikstau per zolias.
Jolanta
Laba diena,labai daznai sapnuoju kaima savo namus kur anksciau gyvenome su vyru devyni metai esame issiskyre tie namai yra tusti juose niekas negyvena.sapnas butu toks matau namus tvarta juose gyvuliai ir as juos seriu ir jis kartojasi labai daznai.
Gabrielė
Sveiki. Dažnai sapnuoju tą patį sapną tik kartais keičiasi aplinkybės. Sapnuoju, kad mane vaikinas apgaudinėja su kitomis man matant , vis kita mergina, vis kitur, bet visada matau, ir aš jam trenkiu į veidą,trenkiu į veidą su palengvėjimu ir tuo pačiu su nuoskauda. Sapnuoju tai labai dažnai, nors apie tai visiškai negalvoju, neturiu nei minties kad jis mane galėtų apgaudinėti. Nežinau kodėl tai dažnai sapnuoju..
Liveta
Gal galite pasakyti ką galėtų reikšti jei tą patį sapną susapnuoji du kartus per vieną naktį?sapnavau vorus ant kojų, nea nenorėjau plaukti per tvenkinį per pirmą sapną, o jau antrą plaukiau ir vorų nebebuvo. Prašau pasakykit, man yra neramu tikrai, o tame aš nennusimanau visiškai...
Mergina
Keista, aš kelis kartus sapnuoju kad esu su drauge kažkokiame dideliame ir gražiame name, buname pačiame aukščiausiame kambaryje ten lyg kokia sale ir stalas pridetas visokiausiu alkoholiniu gerimu, as stoviu o drauge man sako "žiurek kiek daug alkoholio, bet visur tik brendis arba viski (visi alkoholiniai gerimai tamsus) bet niekur nei sampan butelio" na ir mes ziurinejame tuos butelius, jauciu kaip kambaryje karsta lyg vasara butu, visi langai atverti..
Eva
Sveiki. Visur internete ieškau, atsakymo sau, bet niekaip nerandu tinkamo. Taigi... Prieš savaitę išsiskyriau su vaikinu, pati jį palikau, iš pradžių nesigailėjau, bet dabar supratau, kad jį myliu. Nesakau, kad padariau klaidą su juo išsiskirdama ir taikytis nebenorėčiau lengviausias būdas ir toliau laukti kada jį pamiršiu. Bet man sunkiai sekasi ir mane kamuoja sapnai. Man su Dovydu (toks buvo vaikino vardas) nebuvo pirmo karto lovoje. Tačiau aš vis sapnuoju kaip su juo myliuosi vis kitoje vietoje, bet tai tęsiasi ir sapnuoju ne pirmą kartą. Kiekviename sapne mes taip pat apsirengę iš to paties vakarėlio, mylimės ir gale visada pasirodo kraujo, bet kai kraujas atsiranda jo niekada nebebūna šalia, ką tai reiškia? Ir kodėl sapnas visada tęsiasi?
Lile:
ka reiskia kai sapne dar sapnuoji ka nors?
zivile
Geras staripsnis, padejo suprasti daug ka. Pvz liga kuria sergu( apie ja sapnavau seniai, tik tai buvo simboliai , kuriu tada labai issigandau, o dabar suvokiu, jog tai buvo pranesimas).
aldona
Tekstas*

Rašyti komentarą!

Įveskite kodą: