Nebijokite blogų sapnų!

2011 01 27 autorius: Happywoman.com.ua, Dreamstime nuotr.
Nebijokite blogų sapnų!

Susapnuota nelaimė gali prišaukti sėkmę!

Net ir prabudus ramybės neduoda susapnuotas košmaras? Visą dieną nerandate sau vietos, analizuojate baisųjį sapną ir morališkai ruošiatės negandoms? Neskubėkite pasiduoti pesimizmui! Baisūs sapnai neretai sapnuojami prieš gerus įvykius!

Sapnai – tai langelis į mūsų pasąmonės erdves. Bet paprastai sapnų scenarijus nesusidėlioja tapačiai su realybe. Pavyzdžiui, susapnavus mielą kačiuką dar visai nereiškia, kad ryte eisite į turgų ir pirksite pūkuotą keturkojį bičiulį. Tas pats pasakytina it apie košmarus. Baisios sapno detalės iš tikrųjų gali reikšti gėrį realiame gyvenime!

Jūs susapnavote: barnis su sutuoktiniu.

Nesijaudinkite. Jei susapnavote rimtą barnį su mylimu žmogum, galbūt sapne susimušėte, pradėjote skyrybų procesą ar kaip kitaip demonstravote pašlijusius santykius, tai gali reikšti, kad jūsų santykiai pereina į naują etapą, o jūs galite drąsiai pasikliauti savo žmogumi. Sutuoktinis sapne jus paliko? Tai dažniausiai reiškia kopimą karjeros laiptais arba netikėtus pinigus. Jei sapne sutuoktiniu tampa kitas žmogus – ruoškitės ilgai kelionei. Sapnas, kuriame sulaužėte ištikimybę, gali reikšti linksmą šventę, vakarėlį. O jei košmaruose regėjote dar ir uošvienę ar anytą – galbūt giminėje laukia vestuvės arba krikštynos.

Jūs susapnavote: Didelės finansinės bėdos

Tokie sapnai dažniausiai sapnuojami prieš didesnius pirkinius. Kuo daugiau pinigų išleidote sapne – tuo daugiau uždirbsite realybėje. Jei susapnavote, kad neturite kišenėje nė skatiko – ruoškitės finansinių reikalų pagerėjimui. Prarasti pinigus sapne – realybėje sulaukti palikimo ar bent jau laimėti ginčą. Susapnavote, kad jus apvogė? Galite investuoti į verslą – sulauksite pelno. Jei sapne pinigus vogėte jūs – tai reiškia laimę santuokoje.

Jūs susapnavote: Užklupo liga

Galite nesiskubinti pas gydytoją – su pablogėjusia sveikata sapnas nesusijęs. Sapnai, kuriuose sergate, reiškia geras naujienas ir viltis. Sapne regėjote kruvinas rankas? Tai irgi geras ženklas – jei prieš tai sirgote, liga veikiai pasitrauks. O jei po tokio sapno nusipirktumėte loterijos bilietą, jis veikiausiai būtų laimingas. Susapnuoti gydytoją ar seselę – nusiteikite, kad jūsų svajonė greitai išsipildys. Dantų skausmas sapne reiškia, kad jus realiame gyvenime palaiko draugai, galvos skausmas – netrukus išspręsite sudėtingą problemą, gerklės ligos – laukia sėkmė versle. Jei susapnavote, kad esate prie mirties – jums pasiseks meilėje!

Jūs susapnavote: Nemalonumai darbe

Tai reiškia, kad jūsų laukia sėkmė ir stulbinanti karjera. Jei sapnuojate ginčus su bendradarbiais – pasitikėsite savimi, atsiras proga įgyvendinti su darbu susijusį sumanymą. Nemalonios scenos su šefu – kaip tik šefas realybėje jus padrąsins, paskatins, palaikys. Jei sapne nesusitvarkote su savo pareigomis – vadinasi, realybėje itin efektyviai dirbate ir netgi pelnysite pagyrų.

Ir dar...

• Sapnuoti šiukšles – išsipildys slaptas troškimas;

• Nerandate sapne bendros kalbos su vaikais – greitai atžalų sėkmė jus pradžiugins;

• Stichija sugriovė jūsų namus – laukite svečių!