Horo >> Horoskopai >> Straipsniai

Kortų pasaulio mįslės

2011 06 23 autorius: Palmiros žvaigždės
Kortų pasaulio mįslės

Vieną darbo dienos popietę įvykęs susitikimas su trumpam į Lietuvą atvykusia tarologe, hipnozės ir neurolingvistinio programavimo (NLP) specialiste Lidija Staub sužavėjo. Savimi pasitikinti moteris, spinduliuojanti elegancija ir rafinuotumu, mielai atsakė į klausimus ir išsamiai papasakojo apie ką tik Lietuvoje pasirodžiusią savo knygą „Taro kortų veidrodyje“.
 

Iki šiol Lietuvoje, šalyje, kurioje nuo seno domimasi būrimais ir ezoterika, neišleista nė viena knyga, kuri padėtų pažinti kortų pasaulį. Mokomosios būrimo literatūros nebuvimas ir paskatino tarologę L. Staub žengti šį žingsnį. Lietuvoje tokia knyga – pirmoji, tačiau visame pasaulyje gausu literatūros šia tematika.
Būna atvejų, kai L. Staub konsultacijos metu kortų neima į rankas. Kai žmogus ateina, ji pradeda su juo kalbėtis, gilintis į problemas ir esamą padėtį. Dažniausiai užduodami klausimai – darbas, šeima, vaikai, karjera. Jauni žmonės dažnai bando išsiaiškinti, ar sutikta antroji pusė yra jam skirtoji, taip pat dažnai teiraujamasi dėl valstybės, kurioje geriausia būtų gyventi. Įdomu, kad tiek Lietuvoje, tiek ir Prancūzijoje žmonės gyvena tokiomis pat problemomis.
 

Paklausus, kokiu gyvenimo momentu dažniausiai apsilanko žmonės, tarologė nedvejodama atsako: „Kritiniu“. Jos teigimu, kai viskas gyvenime gražu ir gerai, žmonės nė nesusimąsto apie galimybę apsilankyti pas tarologą. Kritiniu momentu viskas sudėtingiau – žmonės ieško objektyvaus žvilgsnio, nešališko patarimo ir patikimo konsultanto, kuris galėtų duoti konkrečių patarimų arba perskaityti tai, ką sako kortos.
 

Žmogus, sugebantis skaityti kortas, atrodo ypatingas. Jis geba gauti papildomos informacijos iš šalia esančių šaltinių. Ar nebaisu pasidomėti savo likimu? Ir ar kortos vienaip ar kitaip pakreipė pačios L. Staub gyvenimą? Žinoma tarologė nedvejodama atsako, kad kortos gyvenime padėjo priimti esminius sprendimus.
 

Kaip dažnai galima lankytis pas tarologus, ar kortos gali lemti piktą likimą ir ką gali slėpti taro kortos, sužinosite liepos mėnesio žurnale „Palmiros žvaigždės“ interviu su tarologe Lidija Staub.
 

O ką žvaigždės žada liepos mėnesį? Liepos mėnesį mus dar palies vienas užtemimas – šįkart Saulės Vėžio ženkle: būkite atidesni savo tėvams, prisiminkite protėvius, saugokite tradicijas. Nauji klodai atsivers istorikams, archeologams – liepa gali tapti naujų atradimų laiku. O kiekvienam Zodiako ženklui patars Palmira Kelertienė. Ir, žinoma, būtinai pasidomėkite, ką jums lemia žvaigždės šiems metams, jei gimėte liepos mėnesį.
 

Vėžys – šeimos harmonijos, motinystės Zodiako ženklas. Psichoterapeutė Dalia Mickevičiūtė bandys rasti auklėjimo sėkmės formulę: ko tikisi tėvai iš vaikų, ko vaikai iš tėvų, ir ką daryti, kad abipusiai lūkesčiai būtų pateisinti.
 

Fengšui mįslės patars, kaip susitvarkyti namus, kad juose vyrautų harmonija ir taika. Ar žinote, kad išmanančios fengšui moterys vadinamos mabrukomis (arabiškai „palaiminta, klestinti“)?
Motinystė lydės ir kituose žurnalo „Palmiros žvaigždės“ puslapiuose: sapnuose supsis kūdikiai, jogos studija „Vėjų fėja“ pristatys pratimus nėščiosioms.
 

Įsigilinkite į savo vidų ir pasikliaukite moteriška intuicija.

 

Prenumeruokite žurnalą „Palmiros žvaigždės“

 

Pasidalink su draugais: Facebook Facebook Twitter Twitter

Rašyti komentarą

Įveskite kodą:

Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti