Horo >> Horoskopai >> Straipsniai

Kaip išgyventi pasaulio pabaigą išsaugant sveikatą? 1

2016 06 29 autorius: Horo.lt
Kaip išgyventi pasaulio pabaigą išsaugant sveikatą?

Vargu, ar nesate girdėję bei skaitę istorijų, kad 2012 m. gruodžio 21 d. pagal Majų kalendorių ateis pasaulio pabaiga.

Ir, rodos, ne taip save įtikinti, kad nieko neįvyks ir tą dieną niekas nesibaigs, bet atvirkščiai – prasidės nauji galaktikos metai, kurie tęsis iki 25 000 „mūsų“ metų. Tačiau kita vertus, dar kartą patikrini faktus – ir vėl pradedi nerimauti. Rodos, kad prievartos gausėjimas, politinės krizės, nesibaigiančios ekonominės problemos ir globalinės kataklizmos yra mažų mažiausiai nieko gero nežadantys ženklai. Tačiau astrologija rekomenduoja nesinervinti ir vyti šalin nerimą: buvo tokių perspėjimų ir anksčiau, o dažniausiai jie reikšdavo, kad žmonija pereis į kitą vystymosi lygį. Tačiau tai įmanoma tik tuomet, jei visuomenė saugo savo pamatinius vertybinius principus.

Astrologai pataria šiais sudėtingais, kritiniais metais pasirūpinti ne tik dvasiniais reikalais, bet ir fiziniu savo kūnu, kadangi sveikatos problemos minėtu periodu gali iškilti visiems.

Taigi, ką daryti 2012 metais, kad pasaulio pabaiga nepadarytų jums žalos, o savijauta pagerėtų?

Patarimai Ugnies stichijos ženklams (Avinams, Liūtams, Šauliams)

Ugnies stichija valdo kraujotakos sistemą. Norint gerai jaustis šios stichijos žmonėms, reiktų į mitybos racioną įtraukti daugiau produktų, kurie valo kraujagysles ir kraują. Tam, kad energija laisvai cirkuliuotų kūne, reikalingas vitaminas E. Racione neturi trūkti česnako, kviečių grūdų, saulėgrąžų, grybų, petražolių, morkų, brokolių, avokadų, špinatų, vartokite daugiau kalakutienos. Venkite riebaus maisto, mažiau valgykite kiaušinių. Nereikėtų dažnai savęs lepinti ledais.

Patarimai Žemės stichijos ženklams (Jaučiams, Mergelėms, Ožiaragiams)

Šiais metais jiems labai svarbu vartoti kaulus stiprinančio maisto. Rūpinkitės tuo, kad jūsų racione netrūktų pieno, sūrio, mėsos, tamsių ryžių, pupų. Kalcis ir proteinai (protingais kiekiais) palaiko normalų kraujo spaudimą organizme, o riebalai įkrauna energijos. Dažniau valgykite artišokus ir špinatus – paeksperimentuokite virtuvėje.

Patarimai Oro stichijos ženklams (Dvyniams, Svarstyklėms, Vandeniams)

Oro ženklo atstovams svarbūs produktai, stimuliuojantys nervinę sistemą ir galvos smegenų veiklą. Naudinga vartoti daugiau jūros gėrybių: austrių, midijų, taip pat sardinių ir jūros dumblių. Be to, į racioną rekomenduojama įtraukti produktus, turtingus grupės B vitaminais, ypač B12. Vitamino B12 gausu mėsoje, sojos produktuose, kepenėlėse ir baltame sūryje (tik ne šviežio pieno).

Patarimai Vandens stichijos ženklams (Vėžiams, Skorpionams, Žuvims)

Šios stichijos ženklams reikalingi natūralūs produktai, varantys šlapimą, o taip pat maistas, praturtintas kaliu. Kalio rasite bananuose, melionuose, bulvėse, braškėse, saulėgrąžose, žuvyje. Vandens ženklams patartina gerti daugiau švaraus vandens (iki 2 litrų per dieną), taip pat valgykite daugiau cukinijų, agurkų, pomidorų, petražolių, ridikų, moliūgų.

Taip pat reiktų pasakyti, kad dažnai iškyla problema, kai neturi valios maitintis sveikai, klausyti dietologų ar astrologų rekomendacijų – ir tai siejama su emociniu badu. Pasakymas „suvalgyti problemas“ neatsirado iš nieko. Vienatvė, padidintas jautrumas aplinkai, stresas priverčia žmogų kenkti savo sveikatai ir valgyti kenksmingą maistą. Kartais už to slypi abejingumas, tačiau dažniausiai žmogus nori sunaikinti ir apnuodyti save. O to daryti tikrai neverta, kadangi „pasaulio pabaigos“ metai leidžia atsiverti naujoms galimybėms, taip pat atversti naują savo gyvenimo puslapį. Reikia išmokti tik keleto dalykų: laiku išspręsti esamas problemas ir žvalgytis aplinkui, kad nieko nepraleistumėte.
 

Pasidalink su draugais: Facebook Facebook Twitter Twitter

Rašyti komentarą

Įveskite kodą:

Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti
Ankunding
Thanks for the update and quick reply. I'll be sure to keep an eye on this thread. Looking for the same issue. Bumped into your thread. Thanks for creating it. Looking forward for solution. Tellpizzahut

Daugiau komentarų