Horo >> Sapnininkas >> Straipsniai

Jei jums prisisapnavo sodas

2012 10 05 autorius: Horo.lt, sxc.hu nuotr.
Jei jums prisisapnavo sodas

Kalbama, kad per gyvenimą reikia suspėti padaryti tris dalykus. Vienas – pasodinti medį. O jei jūs tai padarėte tik sapne?

Eugenija:

Man prisisapnavo ūkiškas kampelis. Lyg aš išeinu į daržą,čia supurenta žemė, čiulba paukščiai. Juntu palaimą. Čia ir puikus obuolių sodas. Vėliau nusprendžiu kažką pasodinti. Imu sėklas, sodinu, rankomis užkasu į žemę, laistau (realiai niekada nesu to darius!). Ir tada tiesiog akyse išauga mažas medelis su žaliais lapeliais (panašu į obelį). Ką tai galėtų reikšti?

Raktinis šio sapno simbolis – medis. Sodas, kuriuo jūs žavitės, simbolizuoja harmoningus santuokinius ryšius. Obelis simbolizuoja artumą tarp moters ir vyro, kurio rezultate atsiranda vaisiai – vaikai. Sėklos reiškia naujo jūsų gyvenimo etapą. Tai gali būti ir meilės sužydėjimas, vaikų gimimas ar kiti dalykai. Bet kokiu atveju, sapnas reiškia, kad jūsų laukia geros permainos. Ir jūs viduje tam pribrendote, ir viską darote savo rankomis. Žemė taip pat reiškia vaisingumą. Todėl iš esmės sapnas yra labai palankus. Jis kviečia jus nepagailėti jėgų ir žingsnis po žingsnio tvirtinti, vystyti bei auginti santykius. Ir tuomet jūs labai greitai galėsite mėgautis savo darbo vaisiais.

Žemė – viena iš pagrindinių stichijų. Ji turi moteriškąjį pradą – ne veltui sakoma motina-žemė. Jei jums prisisapnavo išpurenta ir paruošta sėjai žemė – tai simbolizuoja energiją ir vaisingumą. Vadinasi, dabar jūs stipriai stovite ant kojų, jaučiatės užtikrintai ir esate pasirengę panaudoti savo energiją naujiems reikalams, užmegzti naujas pažintis ir palaikyti artimus santykius. Pasėti sėklas sapne reiškia, kad iš tikrųjų jūs leidžiate kažkam užgimti (kam – jūs geriau apie tai nutuokiate). Svarbu išanalizuoti, kas dabar vyksta jūsų gyvenime, ir tada jūs patys galėsite atsakyti į šį klausimą.

Sodo sklypas žymi konkrečią teritoriją, kitaip tariant asmeninį žmogaus gyvenimą ir visą aplinką, santykius šeimoje. Skirtingai nuo paprasto namo, kuris yra pačio žmogaus ir jo asmenybės simbolis, sodo sklypas reiškia, kad reikia kreipti daugiau pastangų į harmoningų santykių su artimaisiais plėtojimą. Kad jie vystytųsi, bet ne vystų.

Daržas – tai vaizdinys, visų pirma reiškiantis darbą, kuris duos tam tikrą rezultatą. Reiktų atkreipti dėmesį, kaip atrodo šis sklypas sapne: ar jis apaugęs piktžolėmis, neprižiūrėtas ir apleistas – vadinasi, jūsų santykiams reikia priežiūros: išspręskite probleminius reikalus, atsisakykite piktų minčių, nuoskaudų ir nusivylimų.

Jei sodo sklype jau kažkas auga – tai kalba apie tai, kad jūsų pajėgos atnešė rezultatą, ir jums tereikia juo pasinaudoti. Vis dėl to, jei sapne matote žalumą arba augmeniją, tačiau jų neskinate – vadinasi, jūs savęs nevertinate. Po žalumos vaizdiniais gali slėptis jūsų reikalų, apmąstymų rezultatai, santykiai su konkrečiu žmogumi.

Medis gali simbolizuoti arba patį sapnuotoją, jo kūną ir sveikatos būseną, arba jo santykius su artimais žmonėmis. Kad suprastumėte, apie ką kalbama, pagalvokite: kiek metų šiam medžiui? Jei maždaug yra tiek pat, kiek ir jums – susimąstykite apie savo sveikatą. Jei mažiau – atmeskite tuos metus ir prisiminkite, ką tuo metu esate „pasėję“ ir kas galėjo užaugti. Pagal tai, koks medis yra gražus ir stiprus, gali priklausyti ir asmeninių problemų sprendimo perspektyvos.

Šaknys reiškia ryšį su gimine ir simbolizuoja jūsų praeitį. Stipriai išvystyta šaknų sistema – simbolis, kad jūs turite šeimos palaikymą ir „maitinimą“. Jie suteikia jums pasitikėjimą gyvenimu ir patvarumą.
Jei šaknų sapne nėra – tai gali reikšti pasitikėjimo praradimą su artimaisiais, vyru, gali nutrūkti santykių perspektyvos: kadangi nėra maitinimo, negalimas ir augimas. Toks sapnas gali perteikti problemas ir seksualiniuose santykiuose.

Jei jums prisisapnavo sulaužytas medis – greičiausiai realiame gyvenime kažkas „sulūžo“ ir jūsų psichinėje būsenoje , o gal ir fizinėje.

Sodrus, stiprus medis, atvirkščiai, kalba apie tai, kad jums gyvenime netrūksta jėgų ir energijos, o jūsų santykiai žydi.

Paukščių čiulbėjimas, lizdas medyje – puikus ženklas. Netrukus laukite gerų naujienų. Be to, sapnuoti sparnuotuosius – tai vidinės laisvės simbolis.

Sodas simbolizuoja harmonijos siekį, svajonę apie rojaus sodą, kuriame jūs jausitės komfortabiliai. Šis vaizdinys leidžia jums atsipūsti nuo kasdieninės rutinos ir skirti sau laiko. Reikia atsipūsti, atstatyti dvasines ir fizines jėgas. Vaisių sodas įgyvendina svajones apie meilės rojaus kampelį ir jo vaisius – vaikus.

Kiekvienas medis turi savo reikšmę.

Obelis – vaisingumo simbolis, santykiai tarp vyro ir moters. Žydintis obelų sodas reiškia amžiną jaunystę ir patvarią santuoką. Obuolys, augantis ant obels – tai santykių rezultatas, jų vaisius. Jį valgyti – jausti malonumą nuo gyvenimo, taip pat ir nuo sekso (ypač, jei obuolys raudonas). Jei valgote sapne žalią obuolį – reiškia, jūs iš gyvenimo gaunate jėgą ir sveikatą. Užduokite klausimą: kiek medžiui metų? Tai gali būti užuomina, kiek laiko praėjo nuo to momento, kai buvo užmegztas ryšys.

Sėklos – vaisingumo ir vystymosi simbolis. Toks vaizdinys, matytas sapne, gali reikšti kažką naujo gyvenime: pavyzdžiui, kažkokius svarbius reikalus, reikalaujančius jūsų jėgų ir energijos, arba naujų santykių užmezgimą.

Gal jums kils mintis apie vaiko gimdymą? Tada svarbu atkreipti dėmesį, į kokią dirvą buvo sėjamos sėklos ir kas iš jų išaugo. Jei viskas vyksta savaime, dirva gera, o peizažas džiugina akis – reiškia, jūsų laukia sėkmė.

Jei sėklos pasodintos ne į žemę, bet į purvą – gali kilti problemų, jūs nešiojate piktas mintis – būkite atsargūs. Jei sėklos nukrito ant akmenų, ant asfalto arba ūgliukas lenda iš bloko – prieš jus atsiveria sunkus kelias, turite gauti daug stiprybės, kantrybės ir jėgų, kad įveiktumėte visus sunkumus.

Daigas – labai pozityvus simbolis, ir jis reiškia: kažkas užgimė. Galima taip pat kalbėti ir apie jūsų asmeninį augimą arba jūsų kūrybinių idėjų vystymąsi. Jei augalas išdygo ir išaugo tiesiog jūsų akyse – sėkmė yra garantuota ir viskas vyks labai greitai. Žali lapai taip pat yra atgimimo ženklas.

Laistyti (gėles, medį) sapne reiškia, kad tai ką šiuo metu iš tikrųjų veikiate, darote iš širdies, kadangi vanduo reiškia taikingas emocijas. Jei jūs „pasodinote“ kokį nors reikalą asmeniniuose santykiuose, be gero laistymo (be jūsų jausmų – gėrio, rūpesčio ir meilės) jie normaliai neaugs ir nesivystys.

 

Pasidalink su draugais: Facebook Facebook Twitter Twitter

Rašyti komentarą

Įveskite kodą:

Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti