Horo >> Sapnininkas >> Straipsniai

Jauninantis miegas

2010 11 26 autorius: Astroguide.ru
Jauninantis miegas

Amžina jaunystė – vienas tų troškimų, kurio paslaptis mėginta įminti nuo pat civilizacijos susikūrimo. Ieškota, bandyta daugybė metodų ir stebuklingų eliksyrų. Ir vis dėlto kol kas aišku viena – su jaunyste, jėgomis ir energija labiausiai sietinas... miegas.

Beje, sukurta ir metodika, kuri leis jūsų organizmui ne tik miegoti, bet ir jaunėti.

Senstama iš vidaus

Kodėl vieni žmonės atrodo jaunatviški ne pagal metus, o kiti – pirma laiko susenę? Atsakymas glodi žmogaus viduje, jo sieloje. Tad visų pirma svarbu atsiminti, jog pati didžiausia žmogaus išmintis – jame glūdintys troškimai. Norint atjaunėti būtina dirbti su savimi.

Kas padeda apgauti metus?

Kas yra mūsų fizinis kūnas? Tai – pati brangiausia mūsų privati nuosavybė. Tai namai, kuriuose įsikūrusi mūsų Siela. Teisūs buvo romėnai, iškėlę šūkį „mens sana in corpore sano“: sveikame kūne – sveika mintis. Jei žmogus gražus – jame turi harmoningai derėti ir išorė, ir vidus. Kaip namuose kartą per savaitę rekomenduojama daryti generalinę tvarką, taip ir kūną valant nuo toksinų svarbu kartą per savaitę badauti. Kūno grūdinimas, šalto vandens procedūros – tai dar vienas ritualas, padedantis palaikyti žvalumą ir energiją. Ne mažiau svarbu ir taisyklingas kvėpavimas – tai tarsi namo vėdinimas, be kurio neįsivaizduojama sveika patalpų atmosfera.

O dabar pereikime prie svarbiausiojo jaunėjimo proceso momento.

Jaunystė grįžta miegant

Jei ryte prabudus jaučiamas nuovargis – vertėtų atkreipti dėmesį, su kokiomis mintimis atsigulėte miegoti. Jei jus užliūliavo mintys apie darbą, rūpesčius – veikiausiai pabusite nepailsėjęs. Ir atvirkščiai – jei sapnų karalystėn nukeliavote su maloniomis, skaidriomis mintimis, prabudus nuotaika turėtų būti geresnė.

Pagal tai, kokioms bangoms nustatyta jūsų pasąmonė užmiegant, persiorientuoja ir jūsų fizinis kūnas.

Tam, kad miegas jaunintų, prieš užmiegant būtina nusiteikti, kad esate 10-15 metų jaunesni. Kad tai pavyktų geriau – prieš miegą pavartykite savo anuometines fotografijas, o užmiegant pamėginkite mintimis atkurti savo įvaizdį, skatinti savyje teigiamas jaunatviškas mintis. Jei tai darysite kiekvieną dieną – veikiausiai jau po savaitės pastebėsite rezultatus, kad atjaunėjote, įgavote daugiau žvalumo ir energijos.


Po keleto mėnesių kasdienių pastangų rezultatas bus labai akivaizdus. Dauguma šią praktiką išbandžiusių žmonių tikina, jog po tokio jauninančio miego juos mažiau vargina chroniški negalavimai, geriau ėmė veikti vidaus organai ir jų sistemos, pagerėjo tiek savijauta, tiek išvaizda.
 

Pasidalink su draugais: Facebook Facebook Twitter Twitter

Rašyti komentarą

Įveskite kodą:

Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti