Horo >> Sapnininkas >> Gyvūnai mūsų sapnuose: ką bando pranešti pasąmonė

Komentarai

Ievutė
Sapnavau daug sušaudytų leisgyvių gyvūnų vandenyje,bet ištraugiau tik bebrą. Parsinešiau jį į kambarį ir jis pradėjo atsiprašinėti. Tada pabudau....niekaio nesuprantu ką tai gali reikšti, nors šiaip sapnuoti bebrą yra gera, bet kažin ar tokioje aplinkoje.
Ciukas
Ka reiskia jai sapnuoji didelę storą ilgą gyvatę kuri vejasi tave i namus uztrenkiu duris bet ji isliauzia ividu as paciumpu uz galvos ir su peiliu perpjaunu ir apsiteskiu pati krauju ir ryskus daug kraujo būna
REDA
SAPNAVAU NETIKRAS GYVATES BET KAI JAS IKISI I VANDENI ATGYJA.
Vardas*
nu jo!
lilia
O aš kaip tik sapnavau drambli, bet sapnavau kad jis puola namą kuriame buvau vis trenkiasi ir trenkiasi tarsi bando pagaut ir sutrypt, jis buvo didelis ir aš jo bijojau begu prie kito išėjimo ir jis bėga tarsi skaitytu mintis,, įdomu ir nesuprantama.
nu
Sapnavau kad man ikando zuvis-kurisiai uztraukti burna su uztrauktuku galima kad neikastu apvali buvo bet dantys labai astrus ir man perkando pirstus,perplauka nenukando ju,pirma pazurejau i ikandimo zimes keriau matesi net nagas,bet tik poto pradejo kraujuoti po biski,poto daug,poto neitema tose ikandimo vietuose atsirado digliai,kuriu traukti negalima buvo.Tai ka gali reiksti toks ikandimas?? :D Kazko as daznai sapnuoju vilkus,jaucuosi vienisas,stenguosi pasiekti neimanomusdalykus,bet si karta sapnavau vilko ir meskos kova,ka tai reiksia?

Rašyti komentarą!

Įveskite kodą: