Horo >> Liaudies medicina >> Straipsniai

Geismą sužadinantis maistas arba afrodiziakai 3

2008 12 14 autorius: www.eli.lt
Geismą sužadinantis maistas arba afrodiziakai
Kol kas neaišku, kas labiau domisi šia tema – jūs, mielosios moterys, ar jūsų išrinktieji. Kartais, norint mėgautis pilnaverčiu seksualiniu kontaktu, tereikia atkurti žmogaus psichinę pusiausvyrą. Kaip bebūtų gaila, gydytojai dažnai nedelsdami paskiria cheminius preparatus. Tačiau kartais nereikėtų skubėti naudoti vaistų, nes augaliniai preparatai veikia kur kas švelniau ir efektyviau. Norėtumėte sužinoti, kaip atnaujinti ir paaštrinti geismą, padidinti seksualumą ar pažadinti lytinį potraukį naudojant geismą sužadinantį maistą ir augalus, vadinamus afrodiziakais? O kaip paruošti romantišką vakarienę? Ir kodėl daugumai patinka mylėtis gamtoje?


Produktai

Migdolas – riešutų karalius. Jame gausu riboflavinų, baltymų, vitamino E ir kalcio. Per amžių amžius, norėdami išsaugoti seksualines galias, jį naudojo indai, arabai ir kinai. Ajurveda, klasikinis indų mokslas apie sveikatą, pažymi, kad migdolai – puikus maistas smegenims, geismą žadinanti priemonė. Jų aliejus atnaujina stuburo smegenų skystį.

Marcipanas, saldi migdolų masė, – gurmanų desertas, ypatingai didinantis geismą. Migdolai auga Rytuose, Italijoje, Ispanijoje, Kalifornijoje ir visur turi tokią pačią reputaciją.

Artišokas – mįslingasis artišokas. Tai puikus maistas. Gausūs artišoko lapai panašūs į daugiasluoksnes lūpas, uždengiančias šerdį – švelnią ir šviežią, apsaugotą šilkinės žievelės. Artišokus labai vertina prancūzai. Jų nuomone, artišokai "sušildo" lytinius organus. Gaminant iš jų patiekalus galimi įvairiausi nukrypimai. Valgomi tik žali apatiniai lapai, o visa kita išmetama. Artišokai, farširuoti marinuotomis krevetėmis, – geidulingas maistas, suteikiantis nepamirštamų pojūčių.

Šparagas – amžių patikrintas vaistas nuo prostatos ligų. Savo forma šparagas primena falą. Jame gausu asparagino – žinomo diuretiko, kuris skatina šlapimtakių veiklą. Jaunus ūglius pavasarį nupjauna ir valgo. Negalima jų ilgai virti. Kuo jaunesnis ūglis, tuo jis švelnesnis. Kadangi šparaguose gausu vitamino A, fosforo, kalcio ir kalio, jie teisėtai priskiriami geismą sužadinantiems produktams.

Avokadas. Šiam vaisiui pavadinimą davė actekai, taip vadinantys sėklides. Ir iš tiesų, ant medžio kabantys vaisiai panašūs į vyrų sėklides. Avokadas yra maistingas vaisius, kuriame gausu baltymų, vitamino A, kalio ir nepakeičiamųjų riebiųjų rūgščių. Maisto racione jis sėkmingai pakeičia mėsą. Avokadas – salotų sudėtinė dalis. Geismą didinantis poveikis žinomas jau seniai. Šie vaisiai buvo tiekiami Liudvikui XIV, kuris buvo lytiškai nepajėgus. Yra daugybė avokado atmainų, o iš jų maistingiausias auga Kalifornijoje.
 
Bananas. Dėl falą primenančios formos bananas visada buvo daugybės anekdotų herojus. Bananuose gausu kalio ir natūralių cukrų. Ajurveda bananus priskiria "uždegančiam" maistui. Štai vienas bananų patiekalas, sužadinantis aistrą: pertepkite juos kariu ir sviestu su graikiškais riešutais. Šis patiekalas, suvalgytas ryte, padidins jūsų seksualinį apetitą visai dienai.

Gėlių žiedadulkės. Tai daugiau nei maistas. Jose yra beveik visų žinomų maistinių medžiagų: gausu aminorūgščių, vitaminų, mineralinių medžiagų, RNR, DNR ir superoksid dismutazės, lėtinančios senėjimą. Viso pasaulio atletai, norėdami sustiprinti jėgą ir ištvermę, naudoja gėlių žiedadulkes. Šiuo aistrą didinančiu požiūriu žiedadulkės – vienas iš efektyviausių produktų.

Kokosas. Ajurveda teigia, kad kokosas didina spermos kiekį ir valo šlapimo pūslę. Riešuto minkštimą, tąsų, kuriame gausu sviesto, tropikuose valgo vietoj mėsos. Rytų gydytojai rekomenduoja kokosą, vertingą maistą, tuomet, kai greitai pavargstama sergant lėtinėmis ligomis. Kokoso pienas su medumi numalšina troškulį, gerina virškinimą, didina seksualinį apetitą. Gėrimas iš ananasų sulčių, šviežios papajos ir sutarkuoto šviežio kokoso – delikatesiniai, jauninantys ir gaivinantys pusryčiai, kurie papildo fermentų atsargas ir sužadina lytinį potraukį.

Datulės. Tai pats saldžiausias vaisius žemėje. Jos auga Afrikoje, Vidurinėje Azijoje, Pietų Kalifornijoje. Datulės – pagrindinis maistas daugelyje tropikų ir dykumų rajonų, kur datulių palmės saugo nuo svilinančios saulės. Anot Ajurvedos, datulės valo kraują ir didina spermos kiekį. Jose esantis cukrus naudingas ilgai trunkančiam seksui. Turbūt dėl šios priežasties datulės priskiriamos geidulingam maistui. Datulių roletai – klasikinis geismą žadinantis patiekalas. Tai smulkiai sukapotos, sutrintos datulės, įvyniotos į kokoso gabalėlius, ir prikimšti blanširuoto migdolo.

Kiaušiniai – tai baltyminiai produktai, kuriuos per amžius naudojo kaip seksualinius stimuliatorius. Juos valgė Kazanova prieš meilės nuotykius. Ajurvedoje minima, kad jie akimirksniu sutvirtina. Šeichas Nafzajus, "Kvapų sodo" autorius, rekomendavo kuo daugiau valgyti svieste keptų kiaušinių, kurie suteikia "kuro" nesibaigiančiam meilės maratonui. Kiaušinių likeris (kiaušinis, sumaišytas su pienu, grietinėle, medumi, vanile ir muskato riešutu) – "geidulingas" desertas (jeigu toks apskritai egzistuoja). Iš kiaušinių galima pagaminti daugybę skanių patiekalų. Tik stenkitės nusipirkti šviežius kiaušinius.

Česnakas – fu, koks kvapas! Taip. Bet būtent dėl šio kvapo česnakas – ypatingai vertingas geismą žadinantis produktas. Jis plačiai naudojamas rytų bei indų medicinoje. Žinomos ir nuostabios jo – gamtinio antibiotiko – savybės. Apkritai česnaką galima pavadinti legendiniu geismą žadinančiu produktu. Juos naudoja italai (o jie juk garsėja kaip geri meilužiai) ir jie yra nepakeičiami gurmano virtuvėje. Bet jeigu norite nakčiai suvalgyti česnako, nepamirškite jo duoti ir savo partneriui, kad jūsų kvėpavimas nenuteiktų priešiškai partnerio. Tradicinis patiekalas prieš ilgą meilės naktį – česnakas, keptas svieste su kiaušiniais.

Medus. Kartais jį vadina dievų maistu. Medus – saldus eleksyras, kurį iš žiedadulkių gamina bitės. Yra tūkstančiai medaus aromatų – jie priklauso nuo gėlių, iš kurių bitės surinko nektarą. Visi šie kvapai unikalūs: nuo sunkaus, gilaus kaštonų medaus aromato iki lengvo levandų ir laukinio čiobrelio kvapo. Medų ypatingai vertina už poveikį lytiniam gyvenimui. Jis – pats geriausias seksualinės energijos atkūrėjas ir kartu su riešutais, vaisiais, kiaušiniais, mėsa naudojamas gaminant visus geismą žadinančius patiekalus. Galima valgytį tik natūralų, nešildytą ir neperkoštą medų, kuris išlaikęs visą savo skonį.

Mangas. Jeigu apie vaisių galima pasakyti "dieviškas", tuomet tai apibūdina mangą. Kai valgysite šį sultingą ir saldų tropikų vaisių, lūpomis tekės sultys. Mangai auga Artimuosiuose rytuose ir Indijoje. Ajurvedoje jis minimas kaip lengvai virškinamas, suteikiantis jėgų ir sužadinantis vaisius. Mangas panašus į sėklides, o tai skatina vaizduotę ir geismą.
Grybai. Jų kepurėlė, tuo pačiu metu panaši į skėtį ir varpos galvutę, iškyla ant tvirtos kojelės. Grybai apipinti senomis legendomis, baimėmis ir mitais. Valgomi, sukeliantys haliucinacijas ir net nuodingi grybai daugelio šalių folklore minimi kaip pažadinantys pranašysčių talentą ir kaip mirties pasiuntiniai. Anksčiau grybai buvo elito maistas. Šiuo metu juos augina dideliais kiekiais. Iš jų verda sriubą, gamina salotas, mirkalus ir padažus. Juose gausu cinko. Manoma, kad grybai – seksualinės energijos šaltinis.

Okra (valgomoji ybiškė, damų piršteliai). Nuo seno arabai jas valgė su padažu. Juodieji vergai, atvežę okrą į naująjį Orleaną, kur ji paplito ruošiant gumbo (patiekalą iš ankštinio augalo), mėsos valgius, manė, kad ji įžiebia aistrą. Dabar damų piršteliai labai populiarūs Jungtinių valstijų pietuose. Ten paprastai jų deda į tešlą. Ajurvedoje okra rekomenduojama kaip jauninantis, tonizuojantis ir geismą žadinantis maistas.

Alyvų aliejus. Tai pats maistingiausias ir lengviausiai virškinamas aliejus iš visų augalinių aliejų. Jį galima ilgai laikyti nešildant ir jis neapkarsta. Kadangi aliejuje gausu nepakeičiamųjų riebiųjų rūgščių, sveiki lytiniai organai aprūpinami visomis medžiagomis. Švarus alyvų aliejus, spaudžiamas iš alyvų, geriausias iš visų aliejų. Ryte graikai pirmiausiai išgeria gurkšnelį alyvų aliejaus ir suvalgo didelį šaukštą šviežio medaus, kad išsivalytų tulžies takai ir priplūstų jėgų į lytinius organus. Alyvų aliejus su actu puikiai tinka marinuoti grybams. Natūralus alyvų aliejus – vienas iš sveikatai naudingiausių produktų. Jis yra ir puiki kosmetikos priemonė. Viduržemio jūros tautos daugelį šimtmečių jį naudojo religiniuose ritualuose patepimui.

Svogūnas. Tai kiekvieną dieną naudojamas produktas. Yra įvairių jo rūšių: perlinis, baltasis, geltonasis, ispaniškas, bermudų. Ši įprasta, visiems žinoma daržovė stovi ant aukščiausios geismą žadinančių produktų pakylos. Svogūnas, vadinamas "vargšų muskusu", Ajurvedoje minimas kaip šlapimą varanti, o taip pat tonizuojanti, stimuliuojanti, valanti kraują ir žadinanti priemonė. Joks kitas produktas taip plačiai nenaudojamas rytų, kinų ir Europos meilės tradicijose kaip svogūnas. Jis, naudojamas ruošiant padažus, rūkytus gaminius, kepsnius, pjaustytas žiedais ar net sulčių pavidalu, yra nuostabi priemonė seksualumo palaikymui. Vienuolynuose uždrausta naudoti svogūną. Bet namų sandėliuke jis būtinas.

Pistacijos. Vidurinėje Azijoje ir Indijoje manoma, kad pistacijos žadina seksualumą. Dar kalbama, kad jos valo kraują. Pistacijos su medumi atgaivina lytinį potraukį.

Sezamo sėklos. Kai kurios tautos jas apipynusios mistinėmis savybėmis (prisiminkite "Sezamai atsiverk!" – tai apie jas). Sezamo sėklos labai maistingos. Jas plačiai naudoja rytų šalyse. Sezamo sėklose gausu vitamino E ir, gali būti, dėl šios priežasties jas vadina vyrų maistu. Indijoje manoma, kad sezamas prailgina gyvenimą. Aliejus iš sumaltų sėklų puikiausiai pakeičia mėsą. Norint padidinti seksualinį aktyvumą, reikėtų naudoti aliejų su medumi. Iš malto sezamo ir medaus gaminama chalva, Rytuose garbinama dėl geismą sužadinančių savybių.

Kviečių daigai. Maistingiausia dalis – grūdas. Želmenys – žinomas sveikas maistas. Juose gausu vitamino E, žinomo sekso vitamino, o taip pat estokonazolo, garsaus spermatogeninio veiksnio. Kviečių daigai taip pakeičia lytinį gyvenimą, kad sunku to nepastebėti. Kad ir su kuo juos bevalgytumėte, daigai puikiai veikia. Pirkite juos vakuuminėje pakuotėje. Kitaip jie suges ir įgaus kartų skonį. Galite rasti ir daigų aliejaus. Vieno gurkšnelio aliejaus kiekvieną dieną pakaks ilgam ir greitam meilės skrydžiui.

Petražolės ir salierai taip pat naudojami kaip geismą didinančios priemonės. Drąsiai dėkite šviežias žoles į salotas. Jos ne tik naudingos, bet ir valgiams suteikia aštrų prieskonį. Namų sąlygomis galima pasigaminti sulčių, kurias reikia gerti po du arbatinius šaukštelius tris kartus per dieną.

Siekiant to pačio tikslo, šviežius ar džiovintus mėtų, pipirmėčių lapelius galima užpilti verdančiu vandeniu, palaukti, kol pritrauks, ir gerti po pusę stilinės du kartus per dieną.

Alijošius tikriausiai auga ir jūsų kambaryje. Šis augalas paplitęs buityje ir dar vadinamas "šimtamečiu". Naudojami alijošiaus lapai: iš jų galima išspausti sultis ir jas sumaišyti su šaukšteliu medaus. Naudokite po arbatinį šaukštelį tris kartus per dieną. Alijošiaus preparatai aktyvina mažojo dubens organų kraujotaką. Skysto alijošiaus ekstrakto galite nusipirkti ir vaistinėje. Kurso trukmė – 2 – 5 savaitės.


Ir svarbiausia: kai gydotės, nepamirškite Hipokrato patarimo: "Priemones, kurios gali padėti ir pakenkti, reikia naudoti tol, kol jos neša naudą, ir nustoti vartoti dar tada, kai jos nesukėlė žalos.".

 

Pasidalink su draugais: Facebook Facebook Twitter Twitter

Rašyti komentarą

Įveskite kodą:

Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti
rex
Spedra suveikia greitai (per 15-30 minučių, poveikis tęsiasi 6 valandas ir ilgiau (priklauso nuo individualių organizmo ypatybių). Nesukelia pripratimo. Galima vartoti su maistu ar be jo - nesvarbu.
rex
nepadeda tas maistas nė velnio :/ aš tai galiu rekomenduoti tik Spedrą - naujausią, saugiausią ir geriausiai toleruojamą viagros alternatyvą. Yra visose vaistinėse, galima nusipirkti ir be recepto.
serioga
geras

Daugiau komentarų