Horo >> Asmenybė >> Straipsniai

Erotinio sapno partneris

2009 08 20 autorius: parengė Laura M.
Erotinio sapno partneris Erotinis sapnas gali būti ne ką mažiau malonus, nei tikras seksas realiame gyvenime. Ką ir bekalbėti – juk sapne gali be jokios sąžinės graužaties pasimylėti su pačiu Orlandu Bloomu ar Davidu Beckhamu – taip, kad net ir pagarsėjusi pavyduolė Posh Spice Victoria nesuuos.

Ir vis dėlto kodėl sapne mylėjaisi būtent su tuo, o ne su kitu partneriu?

Jei lovos partneris…

…Žvaigždė. Tai gali būti ir Barackas Obama, ir Ashtonas Kutcheris, ir Marius Jampolskis. Ir tai visai nereiškia, kad būtent su šia garsenybe norėtum iš tikrųjų įgyvendinti savo erotines fantazijas. Tiesiog tavo dvasia veržte veržiasi atgal, paauglystės link. Tu vis dar nori siekti nepasiekiamo, nenori tenkintis tuo, ką turi dabar. Idealizuoji savo ateities viziją ir tiki, kad ji įgyvendinama.

... Nepažįstamasis. Deja, tavo gyvenime šio vyro nėra. O gaila. Nes sapne jis – tiesiog nuostabus: išradingas, jausmingas, mielas, aistringas, žinantis, kas tave labiausiai jaudina net geriau už tave pačią. Toks partneris sapne parodo, kad pati esi žavi išradinga ir nenustygstanti vietoje nuotykių ieškotoja. Pasinaudojusi savo lakia vaizduote stengiesi, kad tavo gyvenime būtų kuo mažiau rutinos, ieškai įvairovės ir naujų potyrių, nebūtinai vien tik sekso srityje.

... Tavo viršininkas arba kolega. Paprastai po tokio sapno pabundi suglumus, o ryte susidūrus su tikruoju sapno herojaus prototipu droviai nurausti. Kad tik jis žinotų, ką šiąnakt išdarinėjo tavo sapnuose! Kas tai – besimezgantis tarnybinis romanas, užgimstanti meilė bosui ar bičiuliškam bendradarbiui? Stop, neįsivažiuok per toli! Tokį sapną specialistai linkę aiškinti kaip nuobodulio išraišką – tavo pasąmonė imasi iniciatyvos ir ieško papildomų dirgiklių pabodusioje rutinoje.

... Pirmoji meilė. Jei sapne judviem ir vėl buvo smagu, kaip kadaise, kai sūpavotės ant aistros bangų, tai dar nereiškia, kad pirmosios meilės neaptraukė laiko rūdys. Esi jautri ir sentimentali, o šis sapnas – tai tik praėjusių jausmų atgarsis. Galbūt šiuo metu ilgiesi romantikos, jausmus kutenančių meilės prisipažinimų, pirmojo pasimatymo jaudulio... Neskubėk atnaujinti nutrūkusių santykių – verčiau pažiūrėk kokią ašaringą melodramą, ir ši nuotaika praeis.

... Tavo buvusysis. Jis – ne pirma meilė. Bet jis – jau buvęs. Nejaugi tu jo taip ilgiesi, kad išbraukusi iš realaus gyvenimo negali išvyti iš sapnų? Ne! Tai tik tavo pasąmonė primena, jog judu dar nesudėliojote visų taškų ant i. Kas tie taškai? Gali būti daug kas – nuo neišsiaiškintų išsiskyrimo priežasčių iki likusių nuoskaudų, neatsakytų klausimų. O gal jis taip ir negrąžino tavo mėgstamo filmo DVD?

... Tavo vaikinas. Džiaugtis ar nuliūsti, jei sapnuose imi ir pasimyli su tuo, kuris realiame gyvenime ramiai snaudžia tavo lovoje, su kuriuo mylėjaisi vakar ar netgi šiandien? Ir vis dėlto esamas draugas ar sutuoktinis – daugybės moterų nuolatinis erotinių sapnų partneris. Jei judu kartu dar visai neseniai, gali būti, jog sapnai kompensuoja kūniškos meilės stygių – tau tiesiog negana dienos juo atsidžiaugti, meilė liejasi per kraštus netgi tada, kai judu saldžiai miegate. O jei judu jau ne vienerius metus esate drauge ir begalinės aistros banga virto ramia jausmų upės vagele? Gali būti, kad sapnai tau sufleruoja apie neįgyvendintas erotines fantazijas, poreikį ieškoti įvairovės judviejų sekso valgiaraštyje. Nebijok jam pasiūlyti naujovių. Juk taip paprasta pradėti pokalbį kad ir tokiais žodžiais: „Mielasis, šiąnakt sapnavau, kad...“

... Kita moteris. Nenuostabu, jei po tokio sapno kyla minčių apie seksualinę orientaciją. Gal pasąmonė kužda, kad tu – lesbietė? Jei tavo erotiniai troškimai į moterį nukrypo tik sapne – nieko panašaus! Pasak psichologų, heteroseksualios moters pasąmonė tokiuose sapnuose nupiešia jos konkurentės pavidalą. Nebūtinai egzistuojančios realiame gyvenime. Tai gali būti abstrakti moteris, įkūnijanti tas savybes, kurių, manai, stinga tau pačiai. Galbūt jos figūra ideali, ji nebijo reikšti savo troškimų, yra švelnesnė, moteriškesnė, sumanesnė, labiau pasitikinti savimi nei tu? Meilės aktas su ja – tai tarsi tavo pastangos susilieti su pasąmonėje glūdinčiu moters idealu. Štai kodėl daugybė moterų prisipažįsta bent keletą kartų sapnuose mylėjęsi su moteriškos lyties ekrano žvaigždėmis ar... savo viršininkėmis!

Pasidalink su draugais: Facebook Facebook Twitter Twitter

Rašyti komentarą

Įveskite kodą:

Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti