„Palmiros žvaigždės“: Aistringas ir fatališkas Skorpionas

2010 10 29 autorius: Palmiros žvaigždės
„Palmiros žvaigždės“: Aistringas ir fatališkas Skorpionas

Lapkritį karaliauja Skorpionas – Zodiako ženklas, susijęs su ypatingais talentais, o taip pat ir gebėjimu manipuliuoti žmonėmis. Moterys Skorpionės trykšta vidiniu grožiu ir moka užhipnotizuoti ne vieną vyrą, tuo tarpu vyrai pasižymi stipria seksualine energija. Apie manipuliacijas, erotiką ir aistras skaitykite lapkričio mėnesio žurnale „Palmiros žvaigždės“.

Ten, kur seksas, ten slypi ir su tuo susijusios ligos, todėl žurnale rasite patarimų, kaip pasirūpinti įvairiomis ginekologinėmis ligomis tol, kol jas dar netrukdo jums gyventi.

Dar viena sritis, susijusi su Skorpionu – tai pomirtinis gyvenimas ir gebėjimas suartėti su juo. Neveltui šiuo metu, pirmomis lapkričio dienomis ir skiriamas laikas bei dėmesys tiems, kurie iškeliavę anapus. Šįkart apžvelgsime, kokie gi energetiniai vampyrai gali slypėti mūsų namuose – gal jau laikas atsikratyti nereikalingų daiktų?

O užbaigiant metus reiktų apsivalyti, tad pats laikas pasidomėti angelų terapija – apie ją ir angelų reikšmes mūsų gyvenime rubrikoje „Kitokia psichologija“ pasakoja psichologė Viktorija Grigorjeva.

Turite draugų Skorpionų? Būtinai pasižiūrėkite, kokie metai jiems yra žadami Soliarų. O kad lydėtų sėkmė visus metus, pasirūpinkite ir siūlomais talismanais.

Žurnale „Palmiros žvaigždės“ rasite Skorpionui tinkamus šunis, lapkričio mėnesio išsamius Palmiros Kelertienės horoskopus kiekvienam Zodiako ženklui, Mėnulio kalendorių, planetų tranzitą lapkričio mėnesį.

Nors su Skorpionu siejami tragiški praradimai ir dramatiški sukrėtimai, tačiau tikrai to nereikia išsigąsti.

Keiskitės ir būsite laimingi!

 

Prenumeruokite žurnalą "Palmiros žvaigždės"