Horo >> Apie horoskopus >> Kas tas Zodiako ženklas?

Komentarai

1
Daiva
Kaip nustatyti pagal gimimo data kurioje vietoje buvo saule ir menulis,aciu
Sabrina
Užkalnio tikslas šokiruoti ir sbteinti, prabudinti snaudžiantį lietuvį Ir kaip bebūtų keista, toks romantiškas, šlapias ir visai nepiktas parašymas, šokiruoja labiau nei įprastinis tiesmukas Užkalnis.Tai verčia susimąstyti kokiame fone mes gyvename.
David
Būtent todėl, kad Žemėje būna tokios ir joms visiškai priešingos sioticajus (tiek pat trunkančios dienos bei vasaros), žmonės bei gyvūnija periodiškai kraustosi iš vietos į vietą. Tad nesistebėkite šiais dalykais. Geriau stebėkimės tuo, kad aplamai šis vyksmas Žemėje yra įmintas ir, mūsų garbei, įmintas lietuvių kalbos pagalba.
Magali
Peržiūrėjau, Jonai, knygą ir manau, kad ji labai gera. Visų pirma tuo, kad kaušo piešinių pavyzdžiu dkaitiškai parodyta, jog mes, lietuviai, turėjom savus Zodiako žvaigždynų ženklus. Kitur, gal ne Gardino aplinkoje, tuos ženklus galėjome žymėti ir kitaip. Observatorijas (stebyklas) irgi turėjom. Pritariu knygoje pateiktiems samprotavimams su pastaba, kad 1 uolektis paprastai imama 60 cm. dydžio. Tai nepaneigia nuostatos, kad uolektis gali būti ir kitokio dydžio. Tamstos knyga informatyvi, tolerantiška, labai reikalinga.Sveikinu dailininkę Martyną Kašinskaitę puikus darbas, praturtinantis tekstą, su juo susiliejantis.Džiaugiuosi ir aukšta Jaunesniojo Landsbergio su žmona spaustuvės klase. Tiražas, aišku, labai jau mažas, tačiau tikiuosi, kad bus išleista papildoma serija.Rašyk, Jonai, toliau ir nepavark!
Kristina
noreciau suzinoti apie save. Esu gimusi 1983 01 22 ryte pries septynias.
Agnes
Mano dukte gime 2013 02 19 10:25. Noreciau suzinoti ji dar vandenis ar jau zuvis. Aciu.
NATALIJA
as esu 1984-02-23 d ar as esu zuvis arne
aurika
kaip suzinoti as gyvensiu gerai ar visa gyvenima varksiu?
Ieva
Sveiki, noreciau suzinoti savo tikslu zodiako zenkla, nes esu gimusi balandzio 20d. 3:05val. Kiek teko ziureti, tai vienur esu avinas, o kitur jautis. Labai aciu.
lile
jbtdesdw33wrdte3q
Vardas*
Tekstas*
Sonata
Sveiki, gal galite pasakyti koks vaikucio zodiako zenklas (as kazkodel manau, kad jautukas) gim. 2008-05-22 3:11 h (nakti). Aciu
Trudy
Wow I must confess you make some very trenchant piotns.
Vika
Gimiau 1989-09-23 pagal rytų horoskopą esu mergelė, pagal vakarų svarstyklė. Tai kuris tikras?
renata
nagaliu suprasti koks mano vaiko zodiako zenklas, gime 2008-09-23, vienur skorpionas kitur svarstykles?
1

Rašyti komentarą

Įveskite kodą: