Horo >> Sapnininkas >> Straipsniai

Sapnai apie mirusius giminaičius 279

2011 10 30 autorius: Magmagia.info, 123rf nuotr.
Sapnai apie mirusius giminaičius

Laikotarpis prieš Vėlines – ypatingas. Protėviai tikėjo, kad tuo metu mus aplanko mirusiųjų vėlės. Ne bet kokių, o artimų mirusiųjų. Tai, kad jos neva ateina prie mūsų stalo ar nurimsta prie kapinėse uždegtos žvakelės – veikiau prietaras, nei tiesa, kuria kas nors tiki. Tačiau ne paslaptis, kad mirusieji neretai aplanko mus sapnuose. Ką tokie sapnai galėtų reikšti?

• Mirusi močiutė arba senelis sapne pasirodo prieš didžiąsias permainas.

• Sapnuoti mirusį brolį – prieš laimę, sesę – arba geras ženklas, arba įspėjimas, kad laukia kažkas neapibrėžto, neaiškaus (nebūtinai liūdno).

• Regėti abu mirusius tėvus sapne kartu – laukia turtas ir laimė. Vienas iš mirusių tėvų – autoriteto pasirodymas, jis įspėja apie reikšmingus, labai svarbius gyvenimo momentus. Sapne aplankiusi mirusi mama saugo nuo neapgalvotų poelgių, tėvas – nuo veiksmų, kurių vėliau teks gėdytis.

• Mirusio giminaičio ar artimo draugo portretas sapne – lauk dvasinės pagalbos.

• Kalbėti su mirusiu draugu sapne – laukia svarbi žinia.

• Manoma, kad visa, ką mirusysis jums pasako sapne – tiesa, nes jie yra ateities pasiuntiniai.

• Imti ką nros iš mirusiojo sapne – laimė, turtai. Sveikinti mirusįjį sapne – atliksite gerą poelgį.

• Jei mirusysis sapne bučiuoja, šaukia, veda paskui save arba pats einate paskui jį – rimtos problemos, negandos. Dar blogiau mirusiajam duoti pinigų, maisto ar drabužių – tai reiškia sunkias ligas, gyvybei gresiantį pavojų.

• Regėti sapne mirusius giminaičius ar draugus – išsipildys slaptas troškimas, sunkioje padėtyje sulauksite pagalbos; taip pat tai gali reikšti šiltų santykių ilgesį arba laukiančias staigias oro permainas.

O jei realybėje gyvi artimieji miršta jūsų sapne?

• Regėti sapne mirštančius savo vaikus - jūsų laukia pagalba, viltis.

• Jei sapne aplanko miręs dėdė ar teta – netikėta sėkmė. Pusseserė ar pusbrolis – neaiškūs santykiai su kažkokiu žmogumi.

• Brolio ar sesers mirtis arba išvykimas – laukia geri įvykiai. Brolio ar sesės ligos sapne gali reikšti jūsų rankų arba kojų ligas realybėje.

• Regėti sesę mirštančią sapne – pyktis, nemalonumai per jūsų kaltę, permainos.

• Sapne miršta tėvas – pelnas arba liga.

• Sapne miršta mama – sąžinės graužatis, nusivylimas.

• Netekti tėvų sapne ar jų ieškoti – teks kviestis ką nors į pagalbą, kad padėtų įveikti problemas.


 

Pasidalink su draugais: Facebook Facebook Twitter Twitter

Rašyti komentarą

Įveskite kodą:

Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti
balka leonardo
Noriu pasakyti didelį ačiū, poną Balka Leonardo, už tai, kad padariau mane tuo, ką aš šiandien, niekada nesitikėjau jokių įrašų čia "Facebook" ar "Youtube", nes aš praradau daugybę brokerių ir sukčių, visų pirma ieškodamas gero ir teisėto skolintojo bet kai mačiau savo postą prieš 2 mėnesius nusprendžiau išbandyti ir šiandien aš didžiuojuosi tuo, kad jei ne dėl to, kad ponas Balka Leonardas nebūtų tapęs verslo sektoriaus generaliniu direktoriumi, kreipkitės į jį, nes aš pažadėjo, kad aš apie jį pasakysiu žmones, galėsite pasiųsti jį el. paštu Skype: (balkaleonardo) El. Paštas: "Hangout": Instargram: Balka leonardo Whatsapp: +18632404440
Monalisa
Sveiki, Aš esu Monalisa, šiuo metu gyvenu Lietuvoje. Šiuo metu esu našlė su trimis vaikais. Aš sulaukiau 2018 m. Sausio mėn. Finansinės padėties, turėjau refinansuoti, kad mokėčiau mokėti už moksleivių mokinius už grįžimą į mokyklą ir mokėti mano sąskaitas. Aš bandžiau ieškoti paskolų iš įvairių paskolų Įmonės, tiek privačios, tiek įmonės, bet niekada nesėkmingai, dauguma bankų man atleido dėl blogo kredito. Tačiau su Dievu man padėjo, man buvo pristatytas privataus paskolos teikėjas, kuris vakar paskyrė man 20 000 eurų paskolą Aš labai džiaugiuosi, nes mano vaikai gali eiti į mokyklą, jei turite susisiekti su bet kuria įmone arba bendrove, nurodydami, kad turėsite paskolą be užstato, nėra kredito patikrinimo, nėra bendro pasirašymo su tik 3% palūkanų norma ir geresnių grąžinimo planų / grafiko, prašau kreipkitės į poną Nancy Austin, ji nežino, kad tai darau, bet dabar esu labai laiminga, ir nusprendžiau žmonėms daugiau sužinoti apie ją, taip pat norėčiau, kad Dievas ją daugiau palaimintų. Galite kreiptis į poną Nancy Austin per savo el. Pašto adresą: Dėkoju Monalisa
lucy
Ar tiesa, kad siūlo teisėtą paskolą.

Daugiau komentarų