Horo >> Apie asmenybes >> Liaudiškos priemonės danties skausmui malšinti

Komentarai

1
Domas
Geriau paskalauti burn1 su druskos ar permanganato tirpalu ir papurkšti Miramiliu. Bet čia vis vien tik laikina, geriau nedelsiant pasirodyti specialistui. Geriau turėti tokiam atvejui išbandyta odontologijos klinika Vilniuje arba kitame mieste. Taip pat profilaktiškai apsilankyti prieš kokius svarbius įvykius: ilgesnę kelionę, šventes, atostogų metą ir pan.
Raimonda
Visai gerai bet būtu geriau kad būtu parašyta kuom galima numalšinti pūlinius
Lina
Pasidariau dantų nuotrauką pagal ją odontologai sako, kad viskas gerai liepė gert vaistus išrašė ospomokso bet nepraeina vistiek skauda o pas dantiste tik liepos 23 d. Patarkit ką daryti?
modesta
aš žinau kaip dar gailima numalšinti danties skausma reikia t ik pasipurkšti odekalono i ta skaudanti danti paguleti na truputi pagriauz o poto nebeskaudes to dancio niekada
Vardas*
Tekstas*
Vardas*
Tekstas*
Vanduo
Dar radau buda skalauti vandeniu. Kol skalauji burna skausmo nesijaucia. Buvo atviras nervas.
NarkoterisPlioperis
Piskit ratu pades, veliau kasiaka ant konsofkės
drakula
niekas is jusu situ xuiniu niebadieda
Vitalija
kaip tycia beveik nieko is cia isvardytu neturiu tik cesnako ir svoguno. vakarop taip pradejo skaudet danti smarkiai, kad iki siol be miego, o jau puse 2 nakties, vandens jau gal kibira isgeriau, ketanovo 2 taes jis nepadeda irgi, dar vanduo siek tiek, kol skalauju..puto saltis, bloga nu zodziu blogiau ir but negali, negaliu net tu masazu isbandyt , nes neistveriu ir vel vandens stikline griebiu..
ponas
Tikrai padeda spausti smilkinius 3kartus po40 s
Vardas*
usidek juodosios atbatos pakeli
Žaneta
40 sekundžių masažas tobulas pagalbininkas apmalšinti skausmą :)
Vardas*
man labai padejo tas budas kad smilkinius spausti apie tris kartus po 40 sekundziu
Mykolas
Jei kam yra sutinimu ar skauda vieta kur iskrites dantis pabandykit su saltu agurku o jei skauda danti galima skalauti su alkoholiu
1

Rašyti komentarą

Įveskite kodą: