Horo >> Horoskopai >> Horoskopas pagal gimimo dieną

Komentarai

roma
tinka
Vardas*
Tikra tiesa,viskas tinka
Elena
SVEIKI KOKS MANO LIKIMAS ESU GYM.1964-O4-O7M
larissa
paskolos tarp ypač parodymus Jūs esate tarnautojų, ūkininkų, mažų verslininkai, amatininkai ir žmonės visų rūšių ir jums reikia paskolą konsoliduoti savo skolas arba siekiant padėti įmonėms gauti atgal kelyje arba atnaujinti savo veiklą daugiau rūpesčių. Tik padeda žmonėms finansiniai sunkumai, kuriems reikia padėti realizuoti savo projektus, ir jiems reikia mokėti savo skolą ir pradėti su gera pamatai. Mano paskolos pasiūlymas tarp € nuo 5000 2,5 mln Taigi, jei norite skolintis pinigus nepriklausomai nuo sumos, rašykite e-mail, o kredito suma, kurią norite skolintis € ir kontaktinis sako -mail: nes aš tiesiog gauti 150.000 € paskolą naujo savo kūrybos
Wow
Negaliu patikėti ! Tai ką perskaičiau visiškai atitiko mane :)
Silvija
Visiškai atitiko mane. Ačiū. :)
vilma
Tai 100 procentu as:D
Anonimas
na man tikrai labai atitiko, izvelgiau save. Aciu :)
danielius
mano gimtadienis yra Lapkricio 6 diena ir as nezinau koks mano horoskopon zenklas
Nesvarbu:P
Apie mane grynai tiesa parasyta, na jei kaip kam keiciasi na tai gerai, nes jus esat stiprus ir sugebejot pakeisti! Bet nereikia sakyt, kad tai nesamone, nes tai yra samone!
Ligita
Visiska nesamone,esu gimusi 1d.ir tiesiog kas cia parasyta labai ziauriai netikslu:)Bendravimas tai mano darbas ir net neisivaizduoju kaip galeciau buti tokia savanaude ir valdinga persona:)
Vardas*
gal galetumet ydeti pvz 2004-10-23 sios dienos horoskopa cia mano vaiko draugo horoskopas
evelina
as labai noriu pamatiti visus horoskopus
justas
tinka tikrai ir mano pažystamiems labai tinka
marija
Nu absoliučiai absoliučiai niekas netinka : )tiesiog visos išvardintos savybės kardinaliai priešingos : ))))prastai varot, chebra : )

Rašyti komentarą

Įveskite kodą: